Czarna umywalka nablatowa

by Do Łazienki on

Czarne umywalki kamienne z marmuru Ferox 513

Czarna umywalka kamienna

Nablatowe umywalki czarnej barwy wykonywane są z marmuru. Model Ferox 513 to wyjątkowo zgrabny kształt, który dostępny jest także w kolorze: marmur cream, mamur yellow, marmur grey, a także z onyxu i piaskowca. Zamontowanie umywalki na blat z dowolnego materiału (drewniany, kamienny, inny) powoduje, że staje się ona nie tylko artykułem użytkowym ale i dekoracyjnym wnętrza łazienki. Umywalki z kamienia naturalnego są wyjątkowo trwałe (w przeciwieństwie do umywalek ceramicznych nie są puste w środku) a o swojej naturalności przypominają każdorazowo gdy się ich dotyka. Tego uczucia nigdy nie doświadczymy w przypadku tych samych produktów z innych materiałów. Czarny marmur podkreśla wyjątkowo ekskluzywność tego modelu, który w tych samych rozmiarach i formie może być wykonany w tym kształcie w innym kamieniu i innych kolorach.

Kamienne modele Ferox 513 dostępne są tylko w jednym rozmiarze: 40 x 40 x 12 cm. Jeżeli te modele to zbyt małe umywalki, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią kolekcji.

Umywalki kamienne

Dane dodatkowe do czarnych umywalek łazienkowych Ferox 513 z marmuru:
Przeznaczenie: na blat
Czarne umywalki z kamienia, marmur black
Producent: Lux4home
Struktura: naturalnie polerowana (bez środków impregnujących, tymczasowych lakierów)
Przeznaczenie: łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa
Dopracowana grubość zapewnia bezpieczeństwo, nie pękną podczas kontaktu z gorącą wodą.
Produkcja: wykonane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 1 rok gwarancji
Certyfikaty: spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Umywalki kamienne z marmuru

Kontaktując się z nami, uzyskają Państwo komplet informacji na temat umywalek z kamienia, wanien z kamienia, ścian z kamienia, mozaik kamiennych oraz aranżacji łazienek i wnętrz z kamienia. Dane do kontaktu znajdą Państwo w menu po prawej stronie i górnym menu lub klikając tutaj. W Polsce proponujemy Państwu prawdopodobnie największą ofertę tego rodzaju produktów.

Comments are closed.