Czarna umywalka

by Do Łazienki on

Czarna umywalka 50 cm – IDS001

 

czarne umywalki

 

Czarna umywalka ISD001 to model wykonany z czarnego marmuru, który jest uzupełnieniem kolekcji nablatowe umywalki ‘IDS’. To kształty, które zachwycają wysokimi umiejętnościami indonezyjskich rzemieślników oraz precyzją wykonania. To ekskluzywne umywalki wykonywane z czarnego marmuru, gładkie o wyjątkowych konturach. Czarne umywalki IDS 001 mają podłużny, zaokrąglony po bokach kształt z delikatnie uniesnionymi ku górze bokami i wypolerowaną powierzchnię – od wewnątrz i na zewnątrz. Struktura czarnego marmuru uwypukla się na niej charakterystycznymi dla tego kamienia subtelnymi smugami. W przeciwieństwie do umywalek ceramicznych czarna umywalka IDS 001 nie jest w środku pusta, stąd też właśnie jej waga wynosząca około 40 kilogramów. Prezentowany model wykonujemy tylko z marmuru – oprócz czarnego, dostępny jest w kolorach szarym, żółtym, kremowym i zielonym. Otwór odpływowy umieszczony na samym środku zgodne są z europejskimi standardami średnicy. Dobrana grubość ścianek do jej wielkości chroni przed ewentualnymi pęknięciami podczas nagłego kontaktu z gorącą wodą czy uderzeniem. Umywalka IDS 001 po zamontowaniu we wnętrzu to jeden z głównych elementów, które zwracają uwagę i zawsze przypominają o swej naturalności przy każdym zetknięciu z nią.

Wymiary umywalki 50 cm x 30 cm x 10 cm (wysokość umywalki)

Charakterystyka czarnej umywalki z kamienia IDS001
Rodzaj: nablatowa
Rodzaj kamienia: czarny marmur (marble black)
Powierzchnia: całkowicie wypolerowana (bez “sztucznych” efektów z wykorzystaniem chemii)
Zastosowanie: łazienki, salonów kąpielowych, salonów spa
Odpowiednia grubość ścianek umożliwia bezpieczne użytkowanie umywalek, pozbawione ryzyka pęknięcia w przypadku np. uderzenia czy polewania gorącą wodą.
wykuwana ręcznie w całości
Umywalka z gwarancją: 2 lata gwarancji
Kamienne umywalki są zgodne z normami – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu, żebyśmy mieli możliwość poznać wszystkie Państwa pytania dotyczące umywalek z kamienia naturalnego i przedstawić dodatkowe informacje a także przykładowe realizacje lub propozycje innych produktów z kamieni naturalnych do łazienki. Wszystkie z wytwarzanych przez nas produktów są kontrolowane na każdym etapie od doboru kamienia, przez wykucie po ostateczną kontrolę jakości. To dlatego produkty, trafiające na rynek polski cieszą się uznaniem od 2006 roku. Dane adresowe znajdą Państwo po prawej stronie.

Comments are closed.