Kolorowe umywalki

by Do Łazienki on

Kolorowe umywalki Kamienne – Invidia

 

kolorowa umywalka

Kolorowe umywalki kamienne (czarne, żółte, kremowe, zielone, piaskowe) Invidia to bardzo nowoczesna i designerska forma, która zadowoli najbardziej wymagającego klienta. Nietypowe, oryginalne, rzadko spotykane, jedyne w swoim rodzaju – takimi właśnie określeniami można scharakteryzować umywalki łazienkowe z modelu Invidia. Swoim kształtem bardzo one przypominają tradycyjne umywalki z ceramiki, nie mniej jednak na tym podobieństwa się kończą. Kolekcje kamienne Invidia odznaczają się kwadratowa formą i zaokrąglonymi rogami, co sprawia, że są nie tylko wygodniejsze w użyciu, ale także i łatwiejsze do utrzymania w czystości. Na uwagę zasługuje również ich bardzo interesująca kolorystyka onyksu, marmuru lub piaskowca  – taki efekt może zaś dać tylko i wyłącznie naturalny kamień. Kamienne umywalki Invidia są ręcznie wykonywane z jednego bloku piaskowca lub marmuru w pięciu odcieniach oraz z onyxu. Zastosowanie naturalnego surowca sprawia, że każdy model jest tak naprawdę inny – ten sam kamień to zawsze inne odcienie, inne smugi, kiedy pada światło. Trudno sobie wyobrazić piękniejszą łazienkę aniżeli taką, w której do wykończenia użyto prawdziwie naturalnych materiałów – takich właśnie jak kamień. Płytki z kamienia na ścianach i taka umywalka stworzą ponadczasową kompozycję, której urokowi nikt nie będzie w stanie się oprzeć. Takie kompozycje oraz naturalne materiały nie wychodzą z mody – są trwałe dokładnie tak, jak trwały jest kamień.

Zewnętrzne rozmiary umywalki 45 cm x 45 cm x 17 cm (wysokość).

Techniczna specyfikacja modelu umywalek Invidia:
Przeznaczenie: Umywalka nablatowa
Gatunek kamienia: Onyks / Marmur / Piaskowiec
Producent: Lux4home.pl
Budowa: gładka i polerowana z zewnątrz i od środka, bez używania środków chemicznych typu chwilowe impregnaty czy lakiery.
Przeznaczenie: nablatowe umywalki łazienkowe, do salonów spa, umywalka hotelowa
Grubość kamienia umywalek jest kontrolowana, dlatego nie pękają podczas nagłej różnycy temperatur (np. przy polewaniu bardzo gorącą wodą).
Jakość: Ręczna produkcja i stała kotrola w Indonezji + selekcja i dobór kamieni
Okres Gwarancji: + 12 miesięcy
Certyfikaty: posiadają CE.

Zapraszamy do kontaktu, ponieważ nie wszystkie modele zostały tutaj zaprezentowane. Podane zdjęcia umywalek są przykładowe i wybrane a większość z nich może mieć różne kolory lub gatunki kamienia. Wygodniej zatem będzie przedstawić nam modele dopasowane do Państwa planów i wystroju wnętrza łazienki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Dane do kontaktu tutaj.

Comments are closed.