Luksusowe umywalki

by Do Łazienki on

Luksusowe umywalki kamienne Drum Blanco (Grey).

 

luksusowa umywalka

 

Luksusowe umywalki na blat Drum Blanco (Grey) to nietypowa kompozycja uzyskana z szarego marmuru oraz drobnych otoczaków w kolorach biali, ecru. To ukłon w stronę natury, stanowiący efekt poszukiwań w zakresie połączenia wody i kamienia  naturalnego – tak, aby każdy mógł się nim cieszyć w domowym zaciszu. Umywalka kamienna Drum Blanco (Grey) powstała w Indonezji z ręcznie wykutego marmuru, a zdobiące jej zewnętrzną część otoczaki zostały starannie wyselekcjonowane pod względem wielkości i kształtu. Swoją formą umywalki z marmuru i otoczaków Drum Blanco (Grey) kształtem przypominają walec. Solidne wykończenie zewnętrznych boków zapewnia komfort i bezpieczeństwo używania. Prezentowane kamienne umywalki nablatowe znajdują zastosowanie nie tylko w domowych łazienkach, ale także w salonach SPA, salonach kąpielowych i ekskluzywnych restauracjach. Wszędzie wzbudzają ogromne zainteresowanie, a poprzez szlachetną urodę kamienia i jego niepowtarzalną strukturę zachęcają do nieustannego kontaktu z naturą, który dzięki tym modelom jest na wyciągnięcie ręki. Umywalki, które łączą w sobie marmur i otoczaki dostępne są tylko w naszej ofercie.

 

Rozmiar zwenętrzny 45 cm x 45 cm x 17 cm
Rozmiar wewnętrzny 36 cm x 36 cm x 13 cm

 

Specyfikacja umywalki z kamienia Drum Blanco (Grey)
Funkcja: Luksusowa umywalka nablatowa
Rodzaj kamienia: szary marmur w połączniu z kamieniem otoczak w kolorze białym
Powierzchnia: gładka (bez uzycia środków chemicznych), z zewnątrz pokryta otoczakami
Przeznaczenie: łazienkowe, umywalki do SPA, umywalki do hotelu
Kontrolowana grubość ścianek umożliwia trwałe użytkowanie, bez pęknięć w przypadku np. polewania gorącą wodą, uderzenia, upuszczenia przedmiotu na umywalkę.
Produkowane ręcznie na Bali dla Lux4home.
Dajemy gwarancję na: dwa lata gwarancji
Te Luksusowe modele są zgodne z normami – CE.

 

Będzie nam bardzo miło móc porozmawiać z Państwem na temat tych i innych kolekcji z kamienia naturalnego. Prawdopodobnie mamy największą kolekcję tego rodzaju produktów i doświadczenie sięgające roku 2006. Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości wystarczy kliknąć w zakładkę kontakt i e-mailem lub przez telefon skontaktować się z nami. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zaspokoi Państwa potrzeby i oczekiwania a umywalka pozostanie z Państwem na zawsze. Przekażemy Państwu produkty najwyższej jakości spełniające więcej niż elementarne normy jakości CE.

Comments are closed.