Nietypowe umywalki

by Do Łazienki on

Nietypowe umywalki z kamienia Securus.

nietypowa umywalka

Nietypowe umywalki z kamienia Securus to pokaz wysokich umiejętności oraz precyzji naszych rzemieślników. Aby tak nietypowa umywalka mogła powstać z jednego tylko bloku kamienia, potrzeba wiedzy, doświadczenia i prawie dwóch dni. Umywalki Securus wykonujemy tylko z marmuru (w kolorze czarnym, kremowym, szarym, żółtym) a odznaczają się bardzo nietypowym kształtem przywodzącym na myśl kwiatowy kielich. Z zewnątrz przypomina klasyczną i okrągłą misę z wyciętymi fragmentami na wzór płatków. Kamienna umywalka Securus przełamuje schematy, wybierana jest najczęściej do wnętrz łazienek z zaaranżowanymi motywami kwiatowymi. Nie mniej jednak takie rozwiązania na polskim rynku stanowią jeszcze rzadkość. Wewnętrzna powierzchnia schodzi łagodnie ku dołowi by w końcu od połowy wnętrza stanowić gładką powierzchnię użytkową. Te nietypowe umywalki nablatowe z pewnością zadziwią każdego, kto odwiedzi naszą unikalną łazienkę a nam zawsze będą przypominać o swojej naturalności przy każdym dotyku – to ich kolejna wyższość nad umywalkami ceramicznymi.  Dzięki niepowtarzalności kamienia (jego smug, żyłek i tonacji) możemy mieć pewność, że nikt po za nami nie będzie mieć identycznej umywalki w całym kraju.

 

Wymiary umywalek Securus: 45 x 45 x 20 cm.

 

Charakterystyka modelu Securus:
+ Umywalki nablatowe / blatowe
+ Rodzaj kamienia: marmur (czarny, żółty, kremowy, szary)
+ Powierzchnia: naturalny półpoler (bez powłoki z impregnatów, lakierów)
+ Zastosowanie umywalek: wnętrza łazienek, salonów kąpielowych, salonów spa
+ Dobierana i kontrolowana grubość ścianek zapewnia bezpieczne korzystanie z umywalki – dajemy dodatkową gwarancję, że nie pęknie podczas nagłego kontaktu z gorącą wodą.
+ Wykonane ręcznie z jednego kawałka skały (bez klejeń)
+ 2 lata gwarancji
+ spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Prosimy o skontaktowanie się z nami, jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tematu: umywalki kamienne, wanny z kamienia, okładziny kamienne czy ściany z kamienia. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, rekomendacje klientów oraz wiedza pozwolą zaspokoić każde potrzeby i oczekiwania. Dane kontaktowe znajdują się w menu na górze strony.

Comments are closed.