Podwojne umywalki

by Do Łazienki on

Podwójne umywalki kamienne Lavoir Smooth

 

podwojna umywalka

 

Podwójne umywalki z kamienia Lavoir Smooth to połączenie prostoty i nowoczesności. Prostokątna umywalka i jej forma podkreślona jest wyraźnie zaznaczonymi krawędziami i bokami a dzięki temu, że jest z kamienia idealnie przylega do blatu (wykonanie umywalki ceramicznej w takich rozmiarach jest niemożliwe, gdyż proces wypalania zniekształca formę, przez co występuje efekt falowania na blacie). Podwójne umywalki Lavoir Smooth zachwycają nie tylko precyzją wykonania, gdzie starannie zadbano o wszystkie szczegóły, ale także swą subtelnością. Bardzo długi ale niski kształt sprawia, że ta forma staje się zauważalnym ale subtelnym elementem wyposażenia łazienki. Pasują do łazienek wymagających z jednej strony minimalizmu, a z drugiej – luksusu. Ich długość zapewnia komfort użytkowania dwóm osobom jednocześnie. Powierzchnia tych podłużnych umywalek, zarówno na zewnątrz, jak i od środka, jest idealnie ręcznie wypolerowana. Ich klasyczna uroda to zasługa naturalnego kamienia, z którego zostały wykonane. Jest nim do wyboru marmur w pięciu odcieniach (bali green, czarny, szary, kremowy oraz żółty) – wybór w zakresie kolorystyki powoduje, że modele Lavoir Smooth mogą zostać dopasowane praktycznie do każdej koncepcji wystroju łazienkowego wnętrza. Stanowić w nim będą bardzo ważny element dekoracyjny, którego urodzie nikt nie jest w stanie się oprzeć.

Wymiar umywalki 120 cm x 40 cm x 10 cm.

Specyfikacja modelu Lavoir Smooth
Funkcja: Umywalka stawiana na blat
Gatunek kamienia tego modelu: marmur możliwy w 5 odcieniach (żółty, kremowy, czarny, szary, zielony)
Struktura: wypolerowana (bez wykorzystywania lakierów i impregnatów) zarówno w środku jak i na zewnątrz. Otwór odpływowy umieszczony centralnie, bez otworu przelewowego, bez otworu na wylewkę/baterię.
Zastosowanie: wnętrze łazienki, salonów kąpielowych, salonów spa, restauracji, hoteli, etc.
Dobierana proporcjonalnie grubość ścianek gwarantuje długotrwałe korzystanie, bez pęknięć podczas kontaktu z gorącą wodą, uderzeń czy zbyt mocnego dokręcenia
Produkcja: wykonane z kamienia naturalnego, wykuwane ręcznie w Indonezji
Umywalka z gwarancją: 24 miesiące gwarancji
Kamienne umywalki Lux4home spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do przedstawienia swoich oczekiwań dotyczących całej łazienki abyśmy mieli możliwość udzielić informacji dotyczących wszystkich pytań jakie są z nią związane, doradzić i przekazać modele tutaj nie przedstawione, cenę oraz przykładowe realizacje lub ewentualnie propozycje pozostałych produktów z kamienia do wnętrz. Każdy z wykuwanych ręcznie przez nas produktów dostarczamy z Indonezji, gdzie pod stałą kontrolą naszego pracownika od 2006 roku z wyjątkową precyzją dostarczany jest na rynki europejskie. To dlatego produkty, dostarczane do Polski zawsze będą zgodne z Państwa najwyższymi oczekiwaniami i wszystkimi wymaganiami jakości zalecanymi przez UE. Dane do kontaktu są w menu.

 

Comments are closed.