Retro umywalki

by Do Łazienki on

Retro umywalki kamienne – Semper

 

retro umywalka

 

Kwadratowe umywalki Semper to wyszukany kształt i design. Precyzyjność wykucia na pozór prostego modelu ujawnia się dopiero podczas zamontowania i korzystania z tej nietypowej umywalki, która produkowana jest i z marmuru i z piaskowca i z onyksu. Niewątpliwie kształtem nie pasuje do każdego wnętrza i stylu łazienki, ale podkreśla nasze możliwości oraz umiejętności rzemieślników, którzy potrafią stworzyć coś takiego z jednego kawałka skały, która powstawała setki tysięcy lat, by teraz zagościć w Państwa łazience.

 

umywalki

 

Wymiary modelu Semper: 43 x 43 x 12 cm.

 

umywalki nietypowe

 

Charakterystyka:
+ Umywalka nablatowa
+ Rodzaj kamienia: marmur (yellow, black, grey, cream), piaskowiec i onyks
+ Powierzchnia: naturalny półpoler (bez powłoki z impregnatów, lakierów)
+ Zastosowanie: umywalka łazienkowa, salonów spa
+ Odpowiednia grubość ścianek zapewnia bezpieczne użytkowanie. Dajemy gwarancję, że nie pęknie podczas nagłego kontaktu z gorącą wodą.
+ wykonana ręcznie
+ Gwarancja: tak
+ Certyfikat: spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – CE.

 

Jesteśmy przekonani, że przeglądając naszą stronę dostrzegli już Państwo, że w produkcji nawet zaawansowanych kształtem umywalek z kamienia jesteśmy liderem. Całość naszej kolekcji to ponad 1000 modeli z piaskowca, marmuru, onyksu czy otoczaków zalanych w żywicy. Z całą pewnością kontaktując się z nami dobiorą Państwo model takiej umywalki, która w każdym detalu spełni Państwa oczekiwania. Dane do kontaktu znajdują się po prawej stronie lub na górnej zakładce menu.

 

Comments are closed.