Umywalka 40 cm

by Do Łazienki on

Umywalka 40 cm – Ressin Dede.

 

umywalki 40 cm

 

Umywalka 40 cm Ressin Dede jest odwzorowaniem umywalki Ferox. Ressin Dede to wyjątkowo dopracowane w każdym szczególe modele wykonane z otoczaków zatopionych w przeźroczystej żywicy. Dostępne kolory kamieni: białe, zielone, czarne oraz mix kamieni. Na fotografiach trudno jest oddać strukturę tych niespotykanych i pięknych umywalek. Bardzo gęsto ułożone kamienie zatopione w żywicy tworzą trójwymiarowe odstępy między sobą a przeźroczysta żywica sprawia wrażenie niewidzialnej, zwłaszcza podczas użytkowania. Każdy z tych kamyczków przyciąga nasz wzrok. Kamienne umywalki Ressin Dede charakteryzują się idealnymi proporcjami, jeśli chodzi o wysokość, grubość ścianek oraz średnicę. Te rzadkie umywalki wyjątkowo chętnie wykorzystywane nie tylko jako umywalka w łazience domowej, ale również jako umywalki do hotelu, do restauracji i czy salonów SPA. Nietypowy wygląd, wyjątkowa kolorystyka oraz staranne wykonanie czynią z tego modelu najważniejszy element wnętrza łazienek, podnosząc tym samym jego unikalność. Nie da się przejść obok nich obojętnie.

Ressin Dede – okrągła umywalka 40 cm x 40 cm x 13 cm.

Charakterystyka: Ressin Dede
Funkcja: na blat
Rodzaj kamienia: kamienie otoczaki zatopione w żywicy (kolory do wyboru)
Struktura: gładka z zewnątrz i od wewnątrz
Producent: Lux4home
Przeznaczenie: do łazienki, salonów kąpielowych, spa, umywalki do hoteli
Odpowiednia grubość ścianek umożliwia trwałe użytkowanie, pozbawione ryzyka pęknięcia w chwili nagłego kontaktu z bardzo gorącą wodą.
Metoda produkcji: robione ręcznie
Umywalka z gwarancją: dwa lata gwarancji
Umywalki z kamieni otoczakowych są zgodne z wymogami – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do zadawania pytań, abyśmy mieli możliwość udzielić informacji na wszystkie tematy jakie Państwa interesują w związku z tego rodzaju artykułami, a także przekazać inne kolekcje, wycenę oraz zdjęcia z realizacji lub oferty pozostałych artykułów z kamienia do wnętrz. Wszystkie z dostarczanych przez nas produktów pochodzi z Bali, gdzie powstaje pod stałą kontrolą naszej firmy. To dlatego produkty, dostarczane do Polski za każdym razem będą identyczne z pozytywnymi przewidywaniami i wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa zalecanymi przez dyrektywy UE. Dane adresowe znajdują się w górnym menu.

Comments are closed.