Umywalka do łazienki

by Do Łazienki on

Umywalka do łazienki Nynoya.

umywalki do łazienki

Kamienna umywalka do łazienki model Nyonya to nieprzemijające piękno naturalnego kamienia, pozostawionego w formie wykutej umywalki. Te łazienkowe umywalki na blat wykonywane są ręcznie w Indonezji, tylko z jednego kawałka kamienia (piaskowca lub marmuru). Ich urok tkwi w niepowtarzalnej strukturze podkreślanej zewnętrznymi ściankami, które są chropowate i niepolerowane. Zostały jedynie obite młotkiem, aby w ten sposób zachować i uwypuklić naturalność zastosowanego do ich wykonania marmuru w jednym z 4 odcieni: black, grey, yellow, cream lub piaskowca w jednym z dwóch odcieni: green sandstone lub yellow sandstone. Wnętrze natomiast jest gładkie i wypolerowane, a rozmiary umywalki zapewniają komfort z korzystania jej powierzchni użytkowej. Kamienne umywalki Nyonya to umywalki nablatowe o wadze ok 40 kg. Nietypowa barwa wykorzystanego do ich produkcji kamienia sprawia, że wnętrze łazienki nabiera wyjątkowego oraz unikalnego charakteru. Ich trwałość jest ponadczasowa – powoduje, że we wnętrzach pozostają na zawsze, modne i odporne na coraz to nowe trendy w urządzaniu łazienek. Swą ekskluzywność nasze umywalki z kamienia zawdzięczają starannie nadzorowanemu procesowi doboru kamienia, produkcji, kończąc na transporcie i możliwościach aranżacyjnych – nie ma szans, aby spotkać dwa identyczne egzemplarze.

 

Te modele produkowane są w rozmiarze: 43 cm x 43 cm (średnica) x 12 cm (wysokość)

Dane szczegółowe umywalki: Nyoyna
Funkcja: Łazienkowa umywalka na blat
Gatunek kamienia tego modelu: marmur (4 odcienie do wyboru), piaskowiec (2 odcienie do wyboru)
Powierzchnia: naturalny półpołysk wewnątrz (bez “sztucznych” efektów z wykorzystaniem chemii), szorstka – młotkowana z zewnątrz.
Wykorzystanie: łazienkowe, spa, hotelowe, restauracyjne
Właściwa grubość ścianek umożliwia trwałe użytkowanie, pozbawione ryzyka pęknięcia w przypadku np. polewania gorącą wodą.
wykuwane ręcznie wraz z selekcją kamieni
Umywalka z gwarancją: 2 lata gwarancji
Te modele mają wdrożoną deklarację – CE.

 

 

Zapraszamy także Państwa do zadawania pytań, abyśmy mogli udzielić informacji dotyczących wszystkich tematów związanych z kamieniem. Będziemy mieli także okazję przekazać dodatkowe informacje, cenę oraz zdjęcia z realizacji lub oferty pozostałych produktów z kamienia naturalnego do wnętrz jak np. wanny z kamienia, kamień na ściany, mozaiki i inne. Każdy z wytwarzanych przez nas artykułów pochodzi z archipelagu indonezyjskiego i zawsze powstaje pod stałą kontrolą naszej firmy. To dlatego produkty, które do Państwa docierają zawsze są na najwyższym poziomie dopracowania. Dane kontaktowe zawarte są górnej części strony.

Comments are closed.