Umywalka misa

by Do Łazienki on

Umywalka misa Bascom Negro Ressin

 

umywalki miska

 

Umywalka misa Bascom Negro to nietypowe połączenie umywalki z marmuru oraz otoczaków z indonezyjskich rzek. Pod względem kształtu model ten przywodzi na myśl umywalki Gemma 501. Nietypowe umywalki Bascom Negro to alternatywa dla luksusowych i unikalnych wnętrz łazienkowych, które dzięki zastosowanemu w nich naturalnemu kamieniowi zamieniają się w prawdziwą oazę spokoju. Tutaj zawsze wraca się z utęsknieniem, Wykorzystane w modelach Bascom Negro otoczaki sprawiają, że zewnętrzna struktura nadaje umywalkom niepowtarzalnego charakteru oraz czyni ich design niespotykanym i niezmiernie inspirującym. Swoją ekskluzywność umywalki z otoczaków Bascom Negro zawdzięczają skrupulatnie nadzorowanemu procesowi doboru kamienia naturalnego, produkcji, a kończąc na transporcie. To ogromne możliwości aranżacyjne. Nie istnieje opcja, aby spotkać dwa identyczne egzemplarze. Wysoka jakość, szykowny wygląd i precyzja wykonania Bascom Negro służyć będą przez długie lata. Nikt obok nich nie przejdzie obojętnie. Wypukłe kamienie otoczakowe tworzą trójwymiarową strukturę zewnętrzną. Ten model to akurat czarne umywalki, ale w tym samym kształcie może zostać wykonany w kremowym  marmurze lub innymi otoczakami.

Wymiar 45 cm x 45 cm x 17 cm (z zewnątrz)
Wymiar 36 x 36 x 13 cm (wewnątrz)

Charakterystyka Bascom Negro
Rodzaj: Kamienna umywalka misa nablatowa
Odmiana kamienia modelu: czarny marmur + czarne otoczaki
Struktura: naturalny półpołysk (bez “sztucznych” efektów z wykorzystaniem chemii) na marmurze oraz naturalne kamienie otoczaki na powierzchni zewnętrznej.
Zastosowanie: ekskluzywna umywalka łazienkowa, umywalka do spa
Kontrolowana grubość kamienia gwarantuje bezpieczne korzystanie, pozbawione ryzyka pęknięcia w przypadku np. polewania gorącą wodą.
Wykonywane ręcznie, produkcja tylko przez Lux4home
Gwarancja: dwa lata gwarancji
Mają wdrożoną deklarację – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą. Przedstawiając tą umywalkę po raz kolejny udowadniamy, że nasze możliwości i wyjątkowo rozbudowana oferta są niejako nieograniczone. Chcemy przekazać Państwu komplet takich informacji, które dopasowane będą do stylu w jakim ma zostać urządzona Państwa łazienka. Zdjęcia z realizacji, ceny umywalek kamiennych, kolory i inne produkty przedstawimy w wyczerpujący sposób poznając Państwa potrzeby. Wszystkie z wytwarzanych dla naszej firmy produktów pochodzi z Indonezji. Jesteśmy pewni, że produkty, trafiające w Państwa ręce każdorazowo będą zgodne z oczekiwaniami i wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa zalecanymi przez unijne dyrektywy. Dane adresowe dostępne są górnej i prawej części strony.

Comments are closed.