Umywalka nablatowa Verum z onyksu

by Do Łazienki on

Kamienna umywalka nablatowa – Verum z onyksu.

umywalka na blat

Łazienkowa umywalka na blat Verum z onyksu charakteryzuje się zewnetrzną “wargą”, otaczającą misę w górnej powierzchni użytkowej. Jednak kamień onyks, z którego jest wykonywana daje totalnie nowe możliwości aranżacji łazienki. Przede wszystkim onyks to kamień półszlachetny, sprawia wrażenie przeźroczystości a dodatkowo umywalkę z kamienia onyks można podświetlić, co czyni ją wyjątkową, wręcz magiczną. Postawiona na blat, nawet jeśli koło umywalki jest nie wiele miejsca, staje się głównym elementem wyposażenia łazienki. W tym przypadku nie trzeba nawet pomocy architekta wnętrz i dopracowanych projektów aranżacji aby stworzyć wyjątkowy klimat w łazienkach. Podświetlenie onyksu to coraz bardziej popularne rozwiązanie i system na szubką zmianę “klimatu” i atmosfery w łazience.

Wymiary kamiennych modeli Verum: małe umywalki 43 x 35 x 15 cm i duże umywalki 40 x 48 x 17 cm. W innych rozmiarach dostępne są pozostałe modele.

Ważne informacje o produkcji umywalek z kamienia onyks, model Verum:
Rodzaj: umywalki nablatowe
Gatunek kamienia: onyks / onyx
Producent: Lux4home
Powierzchnia: naturalny poler ( zero powłoki z impregnatu, lakieru)
Przeznaczenie: umywalki łazienkowe, umywalki hotelowe, salonów spa
Dobrana grubość ścianki, zapewnia trwałe użytkowanie. Ta umywalka nie pęka podczas kontaktu z gorącą wodą.
Produkcja: wykonane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 1 rok gwarancji
Certyfikaty: spełniaja normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Jeśli będą Państwo planować montaż umywalki do swojego wnętrza łazienki, prosimy o wcześniejszy kontakt. Niektóre modele dostępne są tylko na zamówienie lub może się zdarzyć iż zabraknie ich na magazynie. Dlatego konieczna będzie produkcja dla Państwa, co może zająć ok 10 tygodni. Zapraszamy dlatego do kontaktu, wspólnie z Państwem dopasujemy opcję zgodną z oczekiwaniami i dopasowaną do wnętrza łazienek. Dane kontaktowe na pasku po prawej stronie, górnym menu lub klikając tutaj.

Comments are closed.