Umywalka podwieszana

by Do Łazienki on

Kwadratowa umywalka podwieszana Handwash 01.

 

umywalki podwieszane

 

Kwadratowe umywalki podwieszane Handwash 01 to jedne z nielicznych modeli w naszej kolekcji, które można zarówno postawić na blacie, jak i zamontować jako umywalki wiszące. Kamienne umywalki Handwash 01 to równa i gładka krawędź zewnętrzna w kształcie kwadratu o bokach 34 cm każdy. Wnętrze natomiast posiada postać pełnego okręgu, który został idealnie wpasowany w kwadrat, do złudzenia przypominając odciśniętą kulę. Ręcznie wykuwane umywalki do podwieszenia Handwash 01 to jedyna w swoim rodzaju struktura kamienia naturalnego i wyjątkowa trwałość marmuru, dostępna w pięciu wersjach kolorystycznych – kremowej, żółtej, zielone, szarej oraz czarnej. Ze względu na niewielkie rozmiary prezentowany model przeznaczony jest do zastosowania raczej w małych łazienkach oraz toaletach, przydając im wyjątkowego uroku. Kwadratowa umywalka Handwash 01 ustawiona na blacie idealnie do niego przylega – co w przypadku umywalek ceramicznych jest niemożliwe. Perfekcja równych rogów oraz idealnie płaskiej powierzchni jest i w tym przypadku gwarantowana. Mimo niewielkich rozmiarów design sprawia, że ilość kamienia otaczająca powierzchnię użytkową jest większa niż w przypadku innych modeli o podobnych rozmiarach. To sprawia, że te małe umywalki ważą ok 40 kg.

Rozmiary 34x34x10 cm

Specyfikacja kolekcji: Handwash 01
Funcja: Umywalka podwieszana, umywalka wisząca a także umywalka nablatowa
Gatunek kamienia modelu: kamień marmur do wyboru: żółty, kremowy, zielony, czarny lub szary
Powierzchnia: półpoler (bez dodatków impregnatów, lakierów) na całej powierzchni
Wykorzystanie: łazienkowe, salonów kąpielowych, salonów spa, małe umywalki do toalety
Kontrolowana grubość boków gwarantuje bezpieczne użytkowanie, bez pęknięć w przypadku np. polewania gorącą wodą, stuknięć etc.
Umywalka wykuwana jest ręcznie z jednego kawałka marmuru.
Z gwarancją na: 2 lata gwarancji
Wszystkie mają wdrożoną deklarację – CE.

 

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu (mailowego lub telefonicznego), żebyśmy mieli możliwość odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania. Pozwoli nam to przekazać informacje o innych kolekcjach, dokładną wycenę oraz zdjęcia z realizacji lub oferty innych artykułów z kamienia naturalnego do wnętrz i nie tylko. Każdy z dostarczanych przez naszą firmę produktów spełnia normy jakości a w europejskich warunkach testowany był już od 2006 roku.  Mogą być Państwo pewni, iż każdy z produktów spełni Wasze oczekiwania i trwale ozdobi wnętrze nie tylko łazienki. Dane adresowe znajdują się w górnym menu.

Comments are closed.