Umywalka retro.

by Do Łazienki on

Retro umywalki Suus 506.

 

umywalki

Okrągła, w formie stożka, kamienna umywalka Suus 506. Te umywalki na pewno nie pasują do każdej łazienki. Są bardziej poszerzeniem naszych kolekcji i pokazem możliwości, dla klientów, którzy wymagają od nas czegoś specjalnego. Ich dopracowanie, jakość kamienia i kunszt są na identycznym poziomie jak we wszystkich innych umywalkach z kamienia jednak tutaj decyduje jej design i ostateczny kształt połączony z rozmiarem. Te umywalki produkujemy z marmuru, onyksu, piaskowca. Marmur do tych umywalek wykorzystywany jest w kolorze czarnym, szarym, żółtym, kremowym a piaskowiec zielonym oraz żółto-piaskowym.

Umywalki retro Suus wymiary: mała umywalka 35 x 35 x 15, średnia umywalka 40 x 40 x 15; 45 x 45 x 17 cm i duża umywalka 50 x 50 x 20 cm.

 

Karta techniczna kolekcji Suus 506:
Rodzaj: Umywalki nablatowe
Rodzaj kamienia: onyks / marmur / piaskowiec
Producent umywalek: Lux4home
Budowa: gładka i polerowana od środka i od zewnątrz, bez stosowania środków chemicznych
Przeznaczenie: umywalka łazienkowa na blat
Grubość kamienia – dobierana. Nie pękną podczas nagłego kontaktu z bardzo gorącą wodą.
Jakość: Ręczna produkcja w Indonezji
Gwarancja: + 12 miesięcy
Certyfikat: CE

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu. Każda z prezentowanych tutaj umywalek może być wykonana zarówno w różnych rozmiarach, jak i w różnych kolorach, łatwiej będzie nam pomóc Państwu wybrać model pasujący do Państwa oczekiwań zarówno ze względu na ceny jak i ich kształt oraz kolor. Obsługujemy Państwa na terenie całej Polski. Dane do kontaktu znajdują się w górnej części strony lub w prawym menu.

Comments are closed.