Umywalka stawiana na blat

by Do Łazienki on

Umywalka stawiana na blat – Laser.

 

umywalki stawiane na blacie

 

Umywalka stawiana na blat – Laser to stosunkowo wąskie umywalki o wymiarach 50 x 35 x 11 centymetrów. Takie rozmiary nie pozwalają na to, aby przy normalnym użytkowaniu tego modelu woda rozpryskiwała się i rozlewała. Umywalka z kamienia Laser zwraca szczególną uwagę swoim bardzo nowoczesnym designem – to jej znak rozpoznawczy. Ponadto uwagę przyciąga również materiał, z którego ta prostokątna umywalka została wykonana. To bardzo efektowny marmur w kilku odcieniach (kremu, żółtego, czarnego, szarego koloru), lub subtelny piaskowiec jako zielona umywalka lub żółta umywalka. Każdy element został wykonany ręcznie przez najlepszych rzemieślników indonezyjskich. Wypracowanie takiego kształtu i takich rozmiarów wymaga dużego doświadczenia, a także umiejętności. Istotny jest także precyzyjny dobór kamienia najwyższej jakości. Wszystko po to, aby umywalka z kamienia Laser nie pękła podczas transportu czy montażu, a jesteśmy pewni, że tak się nie stanie. Ta umywalka stawiana na blat w łazience, salonie SPA, czy hotelu zawsze budzić będzie zachwyt i ciekawość zrywającą z dotychczasowymi standardami – głębokich umywalek. Prawie płaska powierzchnia została dopasowana do wiekości tak, aby woda, która spływa nie wykraczała nawet kropelką podczas jej użytkowania. Całość pomieści się w odpowiednim otworze odpływowym.

Jest jeden rozmiar tego modelu umywalki 50 cm x 35 cm x 11 cm.

Specyfikacja: Laser
Rodzaj: Umywalka stawiana na blat
Rodzaj kamienia: marmur lub piaskowiec (kolory do wyboru)
Powierzchnia: naturalny półpołysk (bez “sztucznych” efektów z wykorzystaniem chemii)
Zastosowanie: umywalki łazienkowe, do salonów kąpielowych, do spa, umywalki hotelowe
Kontrolowana grubość kamienia umożliwia bezpieczne użytkowanie umywalki, bez pęknięć np. gdy zostanie polana wrzącą wodą lub prawidłowego montażu.
Umywalka wykonana ręcznie
Importer: Lux4home
Umywalka z gwarancją: 24 miesiące gwarancji
Nasze umywalki kamienne spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszą firmą, żebyśmy mieli możliwość udzielić informacji na wszystkie pytania jakie się pojawią i przedstawić dodatkowe informacje, wycenę i przykładowe realizacje lub oferty innych artykułów z kamieni naturalnych do wnętrz. Wszystkie z produkowanych przez nas artykułów dostarczamy z wysp indonezyjskich a całość produkcji jest pod stałą kontrolą naszej firmy. W związku z tym produkty dostarczane do Polski każdorazowo spełniają oczekiwania i wymagania zarówno naszych klientów jak i wymagania unijne. Robimy to od 2006 roku. Dane kontaktowe znajdują się w menu.

 

Comments are closed.