Umywalka z postumentem

by Do Łazienki on

Stojąca umywalka z postumentem IDS141

 

umywalka stojąca

 

Stojąca umywalka z postumentem Pedestal IDS 141 to wyjątkowy model wykonany z kamienia naturalnego – marmuru w kolorach czerni, ecru, żółci, szarości. Kiedyś materiał ten był zarezerwowany dla pałacowych wnętrz, dzisiaj natomiast jest dostępny w przystępnej cenie i coraz częściej staje się głównym elementem wyposażenia luksusowych wnętrz. Umywalka stojąca Pedestal IDS 141 jest bardzo pieczołowicie dopracowywana. Kamień tworzy z zewnątrz jedyną w swoim rodzaju unikatową strukturę, co sprawia, że trudno od tych modeli oderwać nasz wzrok, a gdy kładziemy na nich ręce zastanawiamy się co nas do tego “zmusza”. Model Pedestal IDS 141 to wypolerowana górna otoczka powierzchni użytkowej głównej części umywalki oraz chropowaty, omłotkowany w podłużne rowki i cięcia postument umywalki, co uwypukla wyjątkowość i naturalność marmuru. Ekskluzywne umywalki IDS 141 nie wymagają jakiejkolwiek obudowy, podwyższenia czy specjalnej instalacji do jej zamontowania, widoczny na zdjęciu otwór tuż pod wypolerowaną misą jest miejscem na podłączenie instalacji odpływowej – to cały montaż. IDS 141 postawiona na podłodze każdej łazienki zrobi odpowiednie wrażenie na wszystkich osobach odwiedzających łazienkowe wnętrza. Marmurowe modele Pedestal IDS 141 wykonywane są ręcznie w Indonezji z zachowaniem wszystkich europejskich norm, produkujemy ten model wyłącznie z marmuru w kilku odcieniach wymienionych wyżej.

Rozmiary tej umywalki 45 cm x 45 cm x 90 cm.

Dane szczegółowe stojących umywalek: Pedestal IDS 141
Rodzaj: umywalki stojące
Gatunek kamienia modelu: tylko marmur (odcienie: żółty, kremowy, czarny, szary)
Struktura: wypolerowana górna część (bez “sztucznych” efektów z wykorzystaniem chemii), młotkowany podłużnie postument.
produkowane przez: Lux4home
Zastosowanie: umywalka do łazienki, do hotelu, do restauracji
Odpowiednia grubość ścianek zapewnia długie i bezpieczne użytkowanie, pozbawione ryzyka pęknięcia w przypadku np. polewania gorącą wodą.
produkowana ręcznie
Dajemy gwarancję na: 2 lata gwarancji
są zgodne z normami – CE.

 

 

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się, abyśmy mieli możliwość udzielić wszystkich informacji dotyczących wszystkich pytań jakie Państwo posiadają oraz przedstawienia dodatkowych informacji, ceny oraz przykładowych realizacji lub oferty innych artykułów typu z kamień do łazienki. Każdy z dostarczonych od naszej firmy artykułów pochodzi z Indonezji gdzie powstaje pod stałą kontrolą naszego pracownika. W związku z tym produkty, trafiające w Państwa ręce każdorazowo będą identyczne z oczekiwaniami i wszystkimi wymaganiami jakości i bezpieczeństwa wyznaczonymi przez prawo unijne. Dane adresowe w tym formularz do kontaktu są w menu.

Comments are closed.