Umywalka kamienna Mirum

by Do Łazienki on

Umywalka kamienna Mirum 509.

umywalki kamienne

Umywalka Mirum 509, bardzo podobna do umywalki Mirus 509 to kształt walca, który może być z marmuru o barwie szarej, kremowej, żółtej, czarnej, z onyksu i z zielonego lub żółtego piaskowca. Modele różnią się od siebie tym, że w tym przypadku zewnętrzna powierzchnia jest chropowata – obijana młotkiem. Jedną z zalet tego modelu jest powierzchnia spodu, idealnie dolegająca do blatu (umywalka na blat), także przy bocznej krawędzi. Prawie płaskie dno powoduje, że wizualnie i praktycznie część użytkowa jest większa i bardziej praktyczna. To dla tego model ten bardzo często wykorzystywany jest w barkach salonowych, restauracjach itp. – postawione w umywalce naczynia nie wywracają się.

Rozmiary Mirum 509 (w dowolnym kolorze i kamieniu): mała umywalka 35 x 35 x 15; średnie umywalki 40 x 40 x 15; 45 x 45 x 17 i duże umywalki 50 x 50 x 20 cm.

Charakterystyka modeli Mirum 509 (marmur, onyks, piaskowiec):
+ Umywalka nablatowa
+ Rodzaj kamienia: marmur, onyx, piaskowiec
+ Powierzchnia: wewnątrz naturalny półpołysk (bez dodatków impregnatów, lakierów), z zewnątrz mat, młotkowana
+ Zastosowanie: wnętrze łazienki, salonów kąpielowych, salonów spa
+ Odpowiednia grubość ścianek gwarantuje bezpieczne korzystanie z umywalki, bez pęknięć podczas kontaktu z gorącą wodą.
+ Umywalka wykonana ręcznie
+ 1 rok gwarancji
+ Spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Szanowni Państwo, na zdjęciu widoczna jest umywalka tylko w jednym kolorze. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli wspólnie z Państwem dobrać model, rozmiar i kolor takiej umywalki, która idealnie nawać się będzie do Państwa łazienki. Jesteśmy przekonani, że wielkość i prawdopodobnie największy wybór pozwoli dopasować ksztły, rozmiary i kolory takich produktów, które będą zgodne z Pańśtwa oczekiwaniami.

Comments are closed.