Umywalka stojąca

by Do Łazienki on

Umywalka stojąca Pedestal Hammered

 

umywalka wolnostojąca

 

Umywalka stojąca Pedestal Hammered to wyjątkowo elegancki i oryginalny model umywalek wykonanych z kamienia naturalnego. Te wyjątkowe umywalki wolnostojące to coraz popularniejszy element wyposażenia luksusowych łazienek. Drobiazgowe dopracowanie w każdym szczególe, jedyna w swoim rodzaju struktura naturalnego kamienia i ręczna praca składają się w rezultacie na produkt, obok którego nie da się przejść tak po prostu. Stojąca umywalka Pedestal Hammered posiada wypolerowaną, gładką górną część (misa umywalki), kontrastującą z chropowatą, młotkowaną podstawą. Takie zestawienie perfekcyjnie podkreśla urodę kamienia, z którego model Pedestal Hammered został wyprodukowany. Dostępne są opcje tej umywalki z marmuru w kilku wersjach kolorystycznych (yellow, grey, black, cream) oraz z piaskowca (zielonego i żółtego). Prezentowane modele są ozdobą samą w sobie i nie wymagają jakiejkolwiek obudowy, choć bywały aranżacje wnętrza łazienki, które uwzględniały zabudowe tej formy lub umywalkę w blacie, nie trzeba ich ustawiać na żadnym podwyższeniu czy montować na specjalnej instalacji, wysokość jest odpowiednia – 90 cm. Ta wyjątkowa umywalka do łazienki postawiona w tym pomieszczeniu na podłodze z całą pewnością zainteresuje każdą osobę, która tak wyposażone wnętrze odwiedzi. Na zamówienie wykonywaliśmy ten model także w wersji gdzie cała powierzchnia zewnętrzna była gładka.

Dostępne rozmiary modelu Pedestal Hammered:

40 cm x 40 cm x 90 cm

50 cm x 50 cm x 90 cm

Informacje dodatkowe do: Pedestal Hammered
Rodzaj: wolnostojące
Odmiana kamienia tego modelu: marmur (4 kolory), piaskowiec (2 kolory)
Struktura: wypolerowana górna część (bez wykorzystywania lakierów i impregnatów), młotkowana (obijana młotkiem) dolna część – podstawa, kolumna.
Przeznaczenie: łazienkowa, umywalka hotelowa, umywalka do spa, umywalka do restauracji
Kontrolowana grubość boków umożliwia bezpieczne użytkowanie, bez pęknięć (gwarancja) podczas różnicy temperatur w chwili polewania gorącą wodą.
Produkcja: wykonana ręcznie
Producent: Lux4home.pl
Dajemy gwarancję na: 24 miesięcy gwarancji
posiadają oznaczenie – CE.

 

 

Zapraszamy Państwa do przedstawienia swoich oczekiwań dotyczących wnętrza łazienki, abyśmy mieli możliwość udzielić informacji dotyczących wszystkich pytań jakie Państwo posiadają i pokazać inne kolekcje, cenę i przykładowe realizacje, ewentualnie oferty specjalnych artykułów z kamieni naturalnych do łazienki. Każdy wytwarzany przez nas artykuł dostarczamy z Bali i każdy robiony jest pod stałą kontrolą Lux4home. To dlatego produkty, trafiające w Państwa ręce za każdym razem będą identyczne z oczekiwaniami i wszystkimi normami jakości, wskazanymi przez dyrektywy UE. Dane do kontaktu wraz z formularzem i numerami telefonów są w górnej części strony.

Comments are closed.