Umywalka z kamienia

by Do Łazienki on

Umywalka z kamienia Persegi Turun

 

umywalki z kamienia

 

Umywalka z kamienia naturalnego Persegi Turun jest unikalna zarówno ze względu na swoją formę, jak i styl. Zewnętrzna część modelu Persegi Turun to ociosany marmur dostępny do wyboru w pięciu wersjach kolorystycznych – zielonkawej, żółtej, kremowej, szarej oraz czarnej. Trudno więc odmówić temu modelowi wyjątkowego uroku, gdyż wygląda niczym dopiero co wydobyty ze złóż kamień naturalny, w którym dopracowana i wypolerowana została tylko spodnia i wewnętrzna część użytkowa. Te nietypowe umywalki robią na użytkownikach niepowtarzalne wrażenie, natomiast ostateczny efekt wizualny jest uzależniony przede wszystkim od koloru pastowanego do wykonania danego egzemplarza marmuru. Umywalka z kamienia Persegi Turun to umywalki nablatowe z otworem na baterie i odpływem umieszczonym na samym środku. Ze względu na swoje rozmiary oraz wagę montowane są poprzez położenie ich na blacie z drewna, kamienia, itp. Wyjątkowym atutem tych nietypowych jak na nasze standardy umywalek jest ich nieprzemijająca naturalność i zachwycające piękno, które przykuwają wzrok każdej osoby, która z nich będzie korzystać, powodując nieodpartą chęć dotyku. Wyjątkowe dopracowanie, brak śladów obróbki (w postaci uderzeń młotka), wyjątkowość sprawiają, że są to do prawdy ekskluzywne umywalki.

Wymiary umywalki 50 x 40 x 12 cm.

Specyfikacja umywalek kamiennych Persegi Turun
Funcja umywalki: nablatowa
Gatunek kamienia: marmur w jednym z 5 kolorów
Powierzchnia: półpoler wewnątrz (bez uzycia środków chemicznych), z zewnątrz ociosany – surowy kamień
Przeznaczenie: łazienki, salony kąpielowe, salony spa, umywalki do hoteli, restauracji
Kontrolowana grubość kamienia umożliwia trwałe korzystanie, pozbawione ryzyka pęknięcia podczas kontaktu z gorącą wodą, delikatnych uderzeń etc.
Produkty wykuwane ręcznie z jednego kawałka marmuru
Umywalka z gwarancją: 2 lata gwarancji
Kamienne umywalki są zgodne z normami – CE.

 

 

Zachęcamy również Państwa do zadawania kontaktu i zadawania pytań. Musimy je poznać, żebyśmy mieli możliwość odpowiedzieć na wszystkie niewiadome jakie Państwo posiadają oraz przekazać modele tutaj nie przedstawione, ceny, a także przykładowe realizacje lub propozycje innych produktów z kamieni naturalnych do wnętrz. Każdy z wytwarzanych przez nas artykułów dostarczamy z Wysp indonezyjskich pod ciągła kontrolą naszej firmy od początku produkcji. To dlatego produkty, które do Państwa docierają zawsze są i będą identyczne z przewidywaniami i wszystkimi deklaracjami jakości wyznaczonymi przez dyrektywy unijne. Dane kontaktowe zamieszczone są górnej i bocznej części strony.

Comments are closed.