Umywalki czarne z kamienia

by Do Łazienki on

Umywalki czarne z marmuru – Mirus 509

czarne umywalki

Czarne umywalki kamienne Mirus 509 wykonane są z marmuru. Ich proste ścianki są wysokie i na tyle grube by podczas nagłego kontaktu z gorącą wodą nie pęknąć (nagła różnica temperatur). Jak każda umywalka z kamienia od Lux4home wykuta jest z jednego bloku skały, bez sklejania, pokrywania chemicznymi powierzchniami nadającymi połysk. Przewaga umywalki z kamienia nad ceramicznymi jest ich wyjątkowo odczuwalna naturalność przy każdym kontakcie naszej skóry z tym materiałem. Z pewnością opis nie brzmi tek wyjątkowo jak to nie nudzące się odczucie.

Model umywalki na blat Mirus 509 (od Mirum 509 odróżnia je gładka powierzchnia zewnętrzna) dostępne są z marmuru (w kolorze cream, black, yellow, grey), piaskowca (green i yellow) oraz umywalki z onyksu.

Wymiary modelu Mirus 509: małe umywalki 35 x 35 x 15; średnie umywalki 40 x 40 x 15; umywalki 45 x 45 x 17 i duże umywalki 50 x 50 x 20 cm.

Techniczna informacja modelu umywalek mirus 509 marble black:
Przeznaczenie: nablatowa
Rodzaj kamienia: marmur – black
Importer generalny: Lux4home
Budowa: półpoler bez środków chemicznych – kamień polerowany, otwór odpływu wg standardów PL
Przeznaczenie: nablatowe umywalki łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa, umywalki hotelowe
Grubość kamienia – bezpieczna. Nie pękną podczas polewania wrzącą wodą.
Jakość: Ręczna produkcja w Indonezji wraz z kontrolą kamienia
Gwarancja: + 12 miesięcy gwarancji
Certyfikaty: posiadają CE.

Chętnie porozmawiamy z Państwem na temat tych lub innych modeli. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji związanych z dostępnością, przeznaczeniem i cenami. Wspólnie z Państwem dobierzemy te modele, które najbardziej będą pasować do wnętrz Waszej łazienki. Zapraszamy do kontaktu (dane na górze strony).

Comments are closed.