Umywalki do łazienki

by Do Łazienki on

Wyjątkowe umywalki do łazienki – Ressin Belimbing

 

umywalka do łazienki

 

Umywalki do łazienki z kamieni otoczakowych Ressin Belimbing to nietuzinkowe umywalki przełamujące wszelakie standardy związane z wyposażeniem łazienkowych wnętrz. Odznaczają się identycznym kształtem co model umywalki Securus – przypominają kwiatowy kielich, rozszerzający się delikatnie od podstawy ku górze. Różnica jest jednak taka, że model Ressin Belimbing to formy z kamieni otoczakowych zatopionych w bezbarwnej i prześwitującej żywicy. Prezentują się zatem naprawdę wyjątkowo. Materiał i przełamująca schematy forma sprawiają, że trudno oderwać od nich wzrok. Drobne kamienie otoczaki, zalane w żywicy dosłownie same proszą się o to, aby ich dotykać. Żywica jest przezroczysta, więc można odnieść wrażenie, że otoczaki są odsłonięte a woda spływa bezpośrednio po nich. Umywalka Ressin Belimbing za każdym razem, gdy się na nią spojrzy wygląda dzięki temu inaczej, gdyż każdorazowo inny detal przykuwa uwagę. Nie ma możliwości, aby osiągnąć taki efekt w tradycyjnych umywalkach ceramicznych. Ressin Belimbing to umywalka nadająca łazienkowemu wnętrzu naturalny i jednocześnie dość unikatowy styl łączony bardzo często z okładzinami na ścianach i podłogami wykonanymi właśnie z kamieni otoczkowych. To piękno, którego nie da się oddać na zdjęciu. Oprócz koloru przedstawionego na zdjęciu do wyboru są: białe  umywalki – białe kamienie otoczaki, zielone umywalki – zielone otoczaki, czarne umywalkiczarne otoczaki, kolorowe umywalki – mix kamieni otoczakowych.

Wymiary umywalki 45 cm x 45 cm x 20 cm (wysokość umywalki)

Specyfikacja: Ressin Belimbing
Funkcja: Umywalka stawiana na blat
Wariant kamienia: Kamienie otoczaki w przeźroczystej żywicy. Do wyboru kolory: białe, czarne, zielone, miks kamieni
Struktura: gładka
Przeznaczenie: do łazienki, umywalki do hotelu
Kontrolowana grubość umywalek gwarantuje trwałe użytkowanie, pozbawione ryzyka pęknięcia podczas różnicy temperatur w chwili polewania gorącą wodą, uderzeń czy krzywego ustawienia na blacie.
Produkowane są ręcznie
Dajemy gwarancję na: dwa lata gwarancji
Kamienne umywalki z otoczaków są zgodne z normami – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do zadawania pytań, abyśmy mieli możliwość udzielić precyzyjnych informacji dotyczących wszystkich zapytań jakie się pojawią. Będzie to także dla Państwa okazja by uzyskać wszystkie dodatkowe informacje, poznać cenę oraz zdjęcia z realizacji lub oferty specjalnych artykułów z kamieni naturalnych do łazienki. Wszystkie z produkowanych przez nas artykułów pochodzi z archipelagu indonezyjskiego. Jeśli nie znajdują Państwo kształtu i umywalki jaką Państwo sobie wymarzyli – także prosimy o kontakt, nie wszystkie udało się nam tutaj przedstawić. Dane kontaktowe znajdą Państwo w menu.

Comments are closed.