Umywalki kamienne – The Lavabo Cut

by Do Łazienki on

Umywalki kamienne Cut Lavabo – z kamienia rzecznego.

Kamienne umywalki

Kamienne umywalki Cut z kamienia rzecznego, to seria 3 modeli, które każdorazowo powstają z przepołowienia otoczaka rzecznego a następnie wydrążenia go i wykonania otworu odpływu. Zewnętrzna powierzchnia nie jest obrabiana, zniekształcana czy zmniejszana. Jest zawsze w kolorystyce i kształcie znalezionego kamienia. Dlatego największym problemem w wyposażeniu wnętrza łazienek w tą kolekcję umywalek jest dobranie dwóch podobnych, jeśli takie są oczekiwania. Zawsze umywalki różnią się rozmiarem, kształtem, kolorem. Dlatego postawione na blat dwie umywalki koło siebie nigdy nie będą wiernym odwzorowaniem. Ale zamontowane we wnętrzu zawsze pozostają w pamięci każdego gościa a stałym użytkownikom zawsze przypominają o swojej niepowtarzalnej naturalności!

Przedstawiamy przykładowe zdjęcia tego modelu jako podkeślenie różnic możliwych kształtów, kolorów i struktury zewnętrznej:

Kamienna umywalka

Umywalki kamienne

Waga umywalki 40 – 60 kg – uzależniona jest  od jej rozmiaru. Wymiary to przedział 40 – 60 cm dla średnicy i 17 – 20 cm wysokość.

kamienna umywalka

Techniczne informacje do modelu The Lavabo Cut:
Przeznaczenie: umywalki nablatowe
Rodzaj kamienia: Kamień rzeczny – otoczak
Producent: Lux4home
Budowa: poler osiągnięty bez środków chemicznych – kamień wypolerowany, odpływ wg standardów PL
Przeznaczenie: nablatowe, łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa, umywalki hotelowe
Grubość kamienia – bezpieczna. Nie pękną podczas polewania gorącą wodą.
Jakość: Ręczna produkcja w Indonezji wraz z selekcją kamieni
Gwarancja: + 1 rok gwarancji
Certyfikaty: umywalki posiadają CE.

Miło nam będzie porozmawiać z Państwem na temat tych lub innych modeli. Jeśli pojawiają się Państwu jakiekolwiek pytania – prosimy o kontakt. Nasza działaność od 2006 roku powoduje, że na polskim rynku jesteśmy liderem w dostarczaniu dopracowanych produktów z kamienia i wyposażenia wnętrz. Dla Państwa dodatkowym atutem  jest fakt, że nasze produkty spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa.

Comments are closed.