Informacje

by Do Łazienki on January 14th, 2011

 

Kamienne umywalki produkcja i jakość:

W Państwa ręce chcemy oddać umywalki z kamienia naturalnego najwyższej jakości. Nie są to przypadkowe i masowe wyroby, lecz ręcznie wykute produkty z kamienia naturalnego, które spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa. Każda umywalka zanim dotrze do Państwa rąk, przechodzi selekcję i rygorystyczną kontrolę dotyczącą jakości skały, mikropęknięć, jakości powierzchni, rozmiaru odpływu. Wybierając te prodykty do wnętrza swojej łazienki otrzymują Państwo dopracowane umywalki łazienkowe, które pozostaną z Państwem na zawsze…

Na poniższym zdjęciu chcemy pokazać Państwu jaka średnia ilość skały zużywana jest do tego, aby powstała umywalka do Państwa łazienki…

Umywalka z kamienia

Dbając o trwałość, jakość i bezpieczeństwo Państwa umywalek zwracamy szczególną uwagę, aby:

+ Każda umywalka posiadała odpowiednią grubość ścianek. Dzięki temu nie pęknie podczas kontaktu z gorącą wodą lub przypadkowym stuknięciem.

+ Umywalki były wypolerowane a nie pokryte tymczasową warstwą impregnatu lub co gorsza bezbarwnego lakieru. Ich użytkowanie jest wówczas łatwiesze.

+ Umywalki posiadały właściwą – europejską wielkość otworu odpływowego, aby umywalka była możliwa do podłączenia do naszej istalacji.

Oto co powoduje, że nasze umywalki są wyjątkowe:

Umywalki z certyfikatem Wszystkie umywalki posiadają oznaczenie CE. Spełniają wszystkie normy jakości i bezpieczeństwa.

Łazienka natura Umywalki wykonane są z jednego bloku kamienia. Półpoler osiągają dzięki ręcznej pracy, brak w nich impregnatów do połysku lub chemicznych lakierów.

Umywalki wytwarzamy ręcznie, pod stałą kontrolą naszego pracownika z Polski. Ręczna produkcja oznacza osobisty dobór skały przeznaczonej na umywalkę, ręczne wykucie oraz ręczne polerowanie.

Umywalki do łazienki O naszych umywalkach pisano m.in. w: “Newsweek”, “Świat łazienek i kuchni”, “Świat rezydencji, wnętrz i    ogrodów”, “Moje mieszkanie”, “Świat łazienek”, “LuxLux”, “Wnętrza Webzine”…<

A tak w wielkim skrócie produkowane są wszystkie produkty do Państwa wnętrza łazienki, salonu…

Wybieranie kamienia na umywalki Skała na umywalkę z kamienia jest starannie dobierana. Eliminowane są ewentualne          widoczne pęknięcia, skazy lub przebrawienia. Dzięki temu Państwa umywalka jest na prawdę solidna i dopracowana.

 

 

 

 

 

Produkcja umywalek

Jeśli blok skały ma zbyt wielkie rozmiary, przecinany jest na pół a następnie wykuwana jest umywalka oraz drążona jej część wewnętrzna. To czasochłonna praca, która kończy się dopiero wówczas, gdy umywalka posiada odpowiednią grubość, strukturę oraz idealny kształt.

Każda wykuta umywalka jest polerowana. Mimo, że na rynku można spotkać umywalki pokryte tymczasową warstwą lakieru lub impregnatu nadającego połysk w naszym przypadku gładka powierzchnia pozostaje na zawsze.

 

 

 

 

 

Produkcja mozaiki z kamienia

Produkcja mozaik, ścianek kamiennych to także precyzyjne zadanie. Wcześniej zebrane pojedyncze kamienie (np. otoczaki) są sortowane, wybierane są pod kątem koloru, wielkości, grubości a następnie ręcznie naklejane na siatkę…

 

 

 

 

 

 

Produkcja okładzin i umywalek

Od 2006 roku, kiedy powstała nasza firma wyposażyliśmy setki łazienek i wnętrz w kamienne elementy wyposażenia, dostarczyliśmy tysiące sztuk umywalek i mozaik kamiennych do hoteli, salonów SPA, rezydencji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy i Państwa do współpracy.

Oto przegląd możliwości naszych produktów: