Umywalki małe

by Do Łazienki on

Małe umywalki nablatowe Utilis.

mała umywalka

Utilis 5014 (na zdjeciu yellow marble) to małe umywalki kamienne z wymiarami: 35 cm x 35 cm x 15 cm. Dzięki swojej podstawie model ten ma wręcz idealne propocje wysokości i średnicy, przez co umywalka jest zgrabna i subtelna, przez co bardzo często jest wybierana jako wyposażenie małej łazienki. Jak większość przedstawionych tutaj umywalek, i ta dostępna jest w innych kolorach i kamieniach. Utilis 504 jako żółty marmur, czarny marmur, kremowy marmur, szary marmur oraz zielony i żółty piaskowiec oraz onyks. Wykorzystywana może być jako umywalka na blat lub umywalka ścienna (umywalka wisząca), gdzie za pomocą obręczy przymocowana jest do ściany.

Specyfikacja nablatowych umywalek Utilis 504 z marmuru, piaskowca onyksu:
Rodzaj: Umywalka nablatowa
Rodzaj kamienia: marmur lub onyks lub piaskowiec
Powierzchnia: wypolerowana z zewnątrz i od środka (nie używamy impregnatów i lakierów)
Zastosowanie: umywalki do łazienek, salonów kąpielowych, salonów spa, hoteli, restauracji
Kontrolowana grubość ścianek daje bezpieczeństwo użytkowania także podczas polewania kamienia bardzo gorącą wodą (nie pęknie).
Produkcja umywalek: wykonywane ręcznie.
+ 1 rok gwarancji
Certyfikaty: nasze umywalki z kamienia spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Jeśli są pytania lub oczekiwania co do kształtów tutaj nie pokazanych – zachęcamy do kontaktu. Uzyskają Państwo od nas bezpośrednio więcej informacji na temat wyposażenia łazienek z kamienia naturalnego. W naszej stałej ofercie jest ponad tysiąc produktów ręcznie robionych w Indonezji.

Comments are closed.