Umywalki marmurowe

by Do Łazienki on

Umywalki marmurowe Bowl 034

 

umywalki z marmuru

 

Umywalki marmurowe Bowl Zen 034 to blatowe umywalki z kamienia naturalnego. Wykonywane są tylko z marmuru w kilku wersjach kolorystycznych – bali green, czarny, szary, kremowy oraz żółty. Marmur użyty do produkcji i tej umywalki pochodzi z indonezyjskich wysp a całość jest wykuwana z jednego kawałka kamienia. Model Bowl Zen w środku jest wypolerowany i idealnie gładki, jego zewnętrzne ściany pozostały obstukane młotkiem, niepolerowane i szorstkie, co znakomicie podkreśla naturalność użytego materiału. Umywalki kamienne Bowl to okrągłe umywalki nablatowe szersze przy górnej krawędzi i węższe w dolnej części. Otwór odpływowy ma średnicę zgodną z normami europejskimi. Naturalne piękno kamienia nie pozwoli nikomu przejść obok nich obojętnie – przyciągają uwagę i prowokują aby je dotknąć. Każda łazienka zyskuje dzięki nim niepowtarzalny charakter.

 

Rozmiar umywalki Bowl Zen: 45 x 45 x 10 cm.

 

Charakterystyka techniczna umywalki z kamienia Bowl Zen 034 marmur:
Przeznaczenie: na blat – nablatowe
wykonane z: marmuru (kolor cream, green, yellow, grey, black)
Importer: Lux4home
Budowa: ręcznie osiągnięty półpoler wewnątrz, matowa struktura powierzchni zewnętrznej (nie używamy środków impregnujących lub chemicznych lakierów)
Zastosowanie: umywalka łazienkowa, do salonów kąpielowych, salonów spa
Grubość kamienia, jest dobierana do modelu. Nie pękną podczas kontaktu z gorącą wodą – gwarancja.
Jakość: produkowane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 2 lata gwarancji
Certyfikaty: mają wdrożone CE.

 

To tylko jeden z ponad tysiąca modeli umywalek z kamienia naturalnego. Prosimy o kontakt, abyśmy mogli przedstawić pełną ofertę, dobrać rozwiązania, rodzaj i kolor kamienia oraz kształt. Niektóre modele dostępne są tylko na zamowienie. Zapraszamy do współpracy biura projektowe, firmy developerskie, sklepy z wyposażeniem łazienek. Dane do kontaktu w górnej sekcji strony.

 

Comments are closed.