Umywalki prostokątne ZEN 305

by Do Łazienki on

Prostokątne umywalki z kamienia ZEN 305 marmur cream.

Umywalka prostokatna

Łazienkowa umywalka prostokątna ZEN swoim designem przełamuje standardy. Wiele osób patrząc na zdjęcie, zastanawia się “jak to prawie płaska umywalka?” To dlatego model ten wykorzystywany jest w nowoczesnych wnętrzach łazienek gdzie minimalizm łączy się z naturalnością produktów wykorzystanych do wyposażenia. Wygięte ku górze rogi w połączeniu z dobrymi wylewkami kranowymi powodują, że z tej umywalki ani nie wylewa się woda ani nie chlapie. Umywalki nie są już wykorzystywane jako miski do wody, w których po zamknięciu odpływu moczyło się różne rzeczy. Zadanie jakie spełnia i ten model umywalki z kamienia naturalnego to korespondowanie z pozostałą częścią łazienki, zwracanie na siebie uwagi oraz wyjątkowa trwałość i naturalność elementów. Minimalizm formy coraz częściej przejmuje więcej zadań niż przesadna wielkość.

Modele ZEN produkowane są z kamieni: piaskowiec, onyks, marmur w odcieniu grey, black, yellow, cream. Rozmiar umywalki 40 x 50 x 12,5 cm, gdzie 12,5 cm to wysokość.

Informacje dotyczące o prostokątne umywalki łazienkowe ZEN z marmuru:
Rodzaj: umywalki nablatowe
Rodzaj kamienia: marmur – cream marble
Producent: Lux4home
Struktura: naturalny poler (bez powłoki z impregnatu, lakieru), zewnętrzna krawędź młotkowana
Przeznaczenie: umywalki łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa
Grubość, to bezpieczne użytkowanie. Te modele nie pękają podczas kontaktu z gorącą wodą.
Produkcja umywalek: produkowane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 1 rok gwarancji
Certyfikaty: spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z Lux4home. Chcemy przedstawić pełen zakres naszych możliwości artykułów z kamienia naturalnego do wnętrz łazienki, wśród których znajdują się nie tylko łazienkowe artykuły z kamienia, ale także płytki kamienne, mozaiki kamienne czy wanny z kamienia.

Comments are closed.