Umywalki stylowe

by Do Łazienki on

Umywalki stylowe – IDS 004

 

umywalka stylowa

 

Stylowe umywalki na blat IDS 004 to jeszcze jeden model z wyjątkowej kolekcji IDS – kamiennych umywalek na blat. Ta wąska umywalka 60 cm przypomina pod paroma względami umywalki Zen – tak samo jak one odznaczają się ostrymi, wyraźnie wyprofilowanymi krawędziami, a także bardzo nowoczesnym designem, będącym ich charakterystycznym znakiem rozpoznawczym. Chociaż waga modelu IDS 004 to ok 40 kg, jego smukłe i niezwykle subtelne kształty sprawiają, że wydaje się on wyjątkowo zgrabny oraz lekki. Rozmiary, którymi odznacza się ta umywalka z marmuru zapewniają komfort użytkowania oraz gwarantują, że woda będzie odprowadzana w kazdej ilości we właściwy sposób. Kamienna umywalka IDS 004 jest produkowana tylko i wyłącznie z marmuru. Dostępny jest on w pięciu wersjach kolorystycznych – czarnej, bali green, kremowej, szarej oraz żółtej. Efektowność oraz elegancja kamienia sprawiają, że każdy egzemplarz ze względu na kolorystyczne tonacje marmuru i jego strukturę jest niepowtarzalny. Między innymi to dlatego właśnie umywalki z kamienia IDS 004 budzą zachwyt. Istnieje możliwość sygnowania tego modelu własnym imieniem i nazwiskiem co robimy na indywidualne zamówienie.

Model IDS004 –  Wymiary umywalki 60 cm x 30 cm x 10 cm.

Informacje dodatkowe do umywalek kamiennych: IDS004
Funcja: Umywalka nablatowa prostokątna
Wariant kamienia modelu: kamień marmur (do wyboru opcje kolorystyczne)
Struktura: wypolerowana (bez dodatków impregnatów, lakierów) w całości.
Zastosowanie: łazienki, salony kąpielowe, spa, hotele, restauracje
Odpowiednia grubość ścianek umożliwia bezpieczne użytkowanie, bez pęknięć w chwili nagłego kontaktu z bardzo gorącą wodą lub uderzeniu.
Produkowane ręcznie, producent umywalek: Lux4home
Gwarancja: dwa lata gwarancji
Te Kamienne umywalki mają wdrożoną deklarację – CE.

 

 

Zapraszamy także Państwa do kontaktu. Nasze doświadczenie od 2006 roku, wiedza i wyjątkowo rozbudowana kolekcja (ponad 900 modeli) powodują, że jesteśmy w stanie zaspokoić każdą Państwa potrzebę dotyczącą umywalki z kamienia naturalnego. Otrzymując od Państwa zapytanie mamy możliwość zaprezentować inne kolekcje, ceny oraz zdjęcia z realizacji, ewentualnie propozycje innych artykułów z kamienia naturalnego do łazienki (kamień na ściany, otoczaki, etc). Wszystkie nasze produkty pochodzą z archipelagu indonezyjskiego, gdzie pod stałą kontrolą naszej firmy są sortowane, dobierane i wykuwane. To dlatego produkty, które do Państwa docierają będą za każdym razem są identyczne z oczekiwaniami i wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa zalecanymi przez UE. Dane adresowe zawarte są w górnym menu.

Comments are closed.