Umywalki z kamienia naturalnego – Verum

by Do Łazienki on

Łazienkowe umywalki z kamienia naturalnego – Verum (z żółtego marmuru)

Łazienkowe umywalki z kamienia naturalnego

Łazienkowe umywalki z kamienia Verum wytwarzane są z takich kamieni jak: piaskowiec, marmur (na zdjęciu yellow marble) w odcieniu marble black, cream, grey oraz z onyksu. Najczęściej spotykana aranżacja łazienek z modelem Verum w dowolnym kamieniu to: umywalki z szafką, umywalki z blatem, umywalki stojące. Jak wszystkie inne umywalki kamienne od Lux4home, tak i ta produkowana jest z jednego bloku skały, ręcznie wydrążona i ręcznie polerowana. Jakość widoczna jest już na pierwszy rzut oka. Odwieczny kamień został dopracowany w taki sposób, aby pozostał niejako na zawsze w tej formie.

Wymiary modelu Verum: mała 43 x 35 x 15 cm i duża umywalka 40 x 48 x 17 cm. W innych rozmiarach dostępne są pozostałe modele.

Każdy egzemplarz wytwarzany jest ręcznie dla firmy Lux4home w Indonezji. Jako jedyna firma w Europie posiada na miejscu swojego pracownika (Polaka), który stale kontroluje każdy proces produkcji wg. standardów europejskich wraz z transportem. To dlatego każda umywalka z kamienia docierająca do Polski jest zgodna z oczekiwaniami klientów.

Informacje dotyczące produkcji umywalek łazienkowych Verum z marmuru:
Rodzaj: na blat – nablatowe
Gatunek kamienia: marmur – yellow marble
Producent umywalek: Lux4home
Powierzchnia: naturalny poler (bez powłoki z impregnatu, lakieru)
Przeznaczenie umywalek: łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa
Dobrana grubość ścianki, gwarantuje bezpieczne użytkowanie, nie pękają podczas kontaktu z gorącą wodą.
Produkcja umywalek: wykonane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 1 rok gwarancji
Certyfikaty: spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące tego rodzaju artykułów, wanny z kamienia czy też płytek i mozaik kamiennych, zapraszamy do kontaktu (dane kontaktowe na pasku po prawej stronie). Przekażemy Państwu komplet rzeczowych informacji, pomagając dobrać kształt i rozmiar oraz model pasujący do Waszego wnętrza łazienki. Jeśli będzie taka koniczność pomożemy zorganizować możliwość oglądnięcia.

Comments are closed.