Umywalki z kamienia onyks do łazienki

by Do Łazienki on

Łazienkowe umywalki z kamienia onyks – Ferox 513

Umywalka z kamienia

Umywalka nablatowa z kamienia naturalnego Ferox 513 w tym modelu wykonana jest z pół-szlachetnego kamienia jakim jest onyks. Jego miodowo bursztynowa barwa daje efekt głebi i przeźroczystości, co czyni ją tym bardziej wyjątkową i pożądaną. Jak inne modele z kamienia onyks, można ją podświetlić, montując koło umywalki źródło światła. W ten sposób uzyskamy wyjątkową aranżację z oznaczonymi smugami światła przechodzącymi przez kamień. Kształt modelu Ferox to niestandardowy okrąg z wypukłą i wybrzuszoną krawędzią, która zachęca stojące przed nią osoby do ujęcia jej w dłonie.

Jej dobrane proporcje sprawiają, że produkowana jest tylko w jednym rozmiarze umywalki 40 x 40 x 12 cm, i mimo tego, że wysokość to 12 cm – jest tak zaprojektowana, że nie rozlewa się z niej woda. W porównaniu z innymi rozmiarami model ten jest zaliczany do kategorii “małe umywalki”.

Kamienna umywalka

Charakterystyka techniczna modelu Ferox 513:
Przeznaczenie: Na blat – nablatowe, umywalki meblowe
Z kamienia naturalnego, onyks
Producent umywalek: Lux4home
Umywalka: ręcznie dopracowany półpołysk (bez zastosowania środków impregnujących lub powłoki lakierów)
Zastosowanie: łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa, inne
Grubość, jest bezpieczna. Nie pękną podczas polewania gorącą wodą.
Jakość: Produkty wykonane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 1 rok gwarancji, jesteśmy pewni naszych produktów.
Certyfikaty: spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Zapraszamy Państwa do kontaktu, chcemy odpowiedzieć na wszystkie zapytania jakie się mogły pojawić podczas przeglądania częsci z naszej oferty. Będziemy mieli też okazję poznać Państwa oczekiwania i przedstawić pełne możliwości ściany z kamienia, wanny z kamienia, dywaniki łazienkowe i inne produkty z kamienia naturalnego. Dane do kontaktu znajdą Państwo w menu po prawej stronie lub u góry strony.

Comments are closed.