Czarne umywalki z kamienia ZEN 305

by Do Łazienki on

Czarna umywalka nablatowa ZEN 305 z marmuru black.

czarna umywalka z kamienia

Prostokątne umywalki nablatowe z kamienia naturalnego jakimi są ZEN 305 wybierane są do nowoczesnych wnętrz łazienek. Charakterystyczną cechą tego modelu są lekko wygięte do góry rogi oraz zewnętrzna krawędź młotkowana – chropowata.  Ich idealnie dopracowana przestrzeń użytkowa wygrywa ze skojarzeniami, które mogą podpowiadać, że model tej umywalki jest zbyt płaski i wylewa się z niego woda. Odpowiedni odpływ, spad i gładka powierzchnia powodują, że woda jednak ucieknie. Kształt przypomina bardziej modelowaną masę plastyczną niż twardy i naturalny kamień z którego powstają. Kamienne umywalki ZEN dostępne są w różnych odcieniach i kamieniach: z marmuru cream, black, grey; z piaskowca w odcieniu zieleni i żółtego, z onyksu który przepuszcza promienie światła.

Kamienna umywalka prostokątna

Rozmiary umywalek 40 x 50 x 12,5 cm, gdzie 12,5 cm to wysokość.

Prostokątne umywalki łazienkowe ZEN z marmuru black:
Rodzaj: Umywalki na blat
Rodzaj kamienia: carny marmur – marble black
Produkcja: Lux4home
Powierzchnia: naturalnie i ręcznie wypolerowana (nie została powleczona impregnatem lub lakierem), zewnętrzna krawędź chropowata, młotkowana
Przeznaczenie: umywalki łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa, hoteli, restauracji
Grubość, zapewnia bezpieczne użytkowanie. Ta umywalka nie pęknie podczas kontaktu z gorącą wodą!
Produkcja: produkowane ręcznie w Indonezji
Gwarancja: + 1 rok gwarancji
Certyfikaty: pełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Będzie nam bardzo miło móc porozmawiać z Państwem na temat Państwa wyposażenia łazienki z kamienia naturalnego, wanny z kamienia, wnętrza łazienki do której wspólnie możemy dobrać ściany z kamienia, mozaiki kamienne, lub inne produkty z pośród ponad 1000 modeli kolekcji Lux4home. Dane do kontaktu znajdują się w menu po prawej stronie lub na górze strony.

Comments are closed.