Umywalki z marmuru

by Do Łazienki on

Umywalki z marmuru Fecundus.

 

Umywalki marmurowe

 

Marmurowe umywalki Fecundus to okrągłe umywalki robione z marmuru lub piaskowca. Częściowo model Fecudnus podobny jest do modelu Gemma 501 lub 516 z tym wyjątkiem, że tutaj składa się on niejako z dwoch pierścieni zewnętrznych, oplatających umywalkę. Z jednej strony jej klasyczny kształt misy od środka i nietypowe dopracowanie okręgów od zewnątrz sprawiają, że umywalka jest unikatowa, zwłaszcza, gdy dołączona zostanie niepowtarzalność kamienia. Fecundus to umywalki blatowe i nablatowe, ponieważ ze względu na swoją górną otoczkę może zostać wpuszczona w blat. Na zamówienie wykonujemy także szafki pod umywalki. Nasi stolarze artystyczni są w stanie wykonać meble na wymiar z wyjątkowym dopracowaniem.

 

Wymiary modelu Fecundus: 40x40x15 cm.

Specyfikacja kolekcji Fecundus z marmuru lub piaskowca:
Rodzaj: Umywalka nablatowa / blatowa
Rodzaj kamienia: marmur lub piaskowiec
Powierzchnia: wypolerowana jest z zewnątrz i od środka (nie korzystamy z impregnatów i lakierów)
Zastosowanie: łazienkowe, do salonów kąpielowych, do salonów spa, umywalki hotelowe, do restauracji
Sprawdzana grubość ścianek daje bezpieczeństwo jej użytkowania, także podczas polewania kamienia bardzo gorącą wodą (kamień nie pęknie ze względu na różnicę temperatur).
Produkcja: wykonywane ręcznie.
Okres gwarancji: 1 rok gwarancji
Certyfikaty: nasze umywalki z kamienia spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – posiadają CE.

Zachęcamy Państwa do kontaktu – jesteśmy w stanie przekazać cenne informacje dotyczące umywalek z kamienia naturalnego. Robimy to od 2006 roku i mamy spore doświadczenie. Wbrew pozorom wybór umywalki kamiennej nie jest prosty i powinien zostać dopasowany do Waszych oczekiwań i wnętrza łazienki. Dane do kontaktu znajdują się w górnej części strony lub prawym pasku nawigacyjnym.

Comments are closed.