Umywalki z półką

by Do Łazienki on

Marmurowe umywalki z półką Kotak Trap Marmo

 

umywalka z półką

 

 Kamienne umywalki z półką na blat Kotak Trap Marmo to marmurowe umywalki w kształcie prostokąta z tzw. “schodkiem” wewnątrz oraz z nieoszlifowaną powierzchnią naturalnego marmuru od zewnętrznej strony. Półka umywalki może być wykorzystana w charakterze podstawki – można tutaj ułożyć wszystkie niezbędne podczas codziennej pielęgnacji akcesoria łazienkowe jak mydło, szczoteczki i pasta do zębów etc, ale przez niektórych klientów wykorzystywana była jako dodatkowy design. Na nią kierowany był strumień wody z wylewki, przez co tworzył się widowiskowy wodospad spadającej wody. Umywalki z kamienia Kotak Trap Marmo to reprezentacyjny model, w którym wszystkie krawędzie boczne są idealnie równe. Znakomicie wyważone proporcje, ręczna obróbka i niepowtarzalna struktura naturalnego kamienia czynią te kamienne formy najmocniejszym akcentem dekoracyjnym łazienkowego wnętrza. Dostępne wersje kolorystyczne marmuru (kremowa, żółta, zielona, szara i czarna) stwarzają spore możliwości aranżacyjne i dopasowania pojedynczego egzemplarza do wystroju łazienkowego pomieszczenia. Umywalki z półką Kotak Trap Marmo to klasyczna propozycja dla wszystkich osób ceniących sobie unikatowy styl i elegancję zamknięte w prostokątnej formie wykutej z naturalnego materiału.

Rozmiar umywalki 60 cm x 42 cm x 10 cm.

Dane szczegółowe umywalek kamiennych Kotak Trap Marmo
Funcja: Łazienkowa umywalka na blat
Rodzaj kamienia modelu: marmur (kolor do wyboru)
Struktura umywalek: półpoler wewnątrz (bez wykorzystywania lakierów i impregnatów), szorstkie – obkuwane na zewnątrz
Wykorzystanie: umywalki łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa
Kontrolowana grubość boków umożliwia trwałe użytkowanie, pozbawione ryzyka pęknięcia podczas kontaktu z gorącą wodą, obaw o pęknięcie podczas delikatnego uderzenia czy zbyt mocnego dokręcenia
Modele wykuwane są ręcznie
Gwarancja: dwa lata gwarancji
Kamienne umywalki spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – CE.

 

 

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nami. Przedstawiając nam swoje pytania będziemy mogli udzielić konkretnych informacji dotyczących wszystkich niewiadomych, jakie się u Państwa pojawią oraz przekazać dodatkowe informacje, ceny oraz przykładowe realizacje lub oferty specjalnych produktów z kamieni naturalnych do łazienki. Każde z wytwarzanych przez nas artykułów dostarczamy do Europy z Wysp indonezyjskich. Tam pod stałą kontrolą naszej firmy powstają one ręcznie. W związku z tym produkty, które do Państwa docierają zawsze są i będą zgodne z przewidywaniami i wszystkimi normami jakości i bezpieczeństwa wskazanymi także przez dyrektywy unijne. Dane do kontaktu zamieszczone są w górnym menu.

Comments are closed.