Umywalki z postumentem

by Do Łazienki on

Kamienne umywalki z postumentem – IDS Stand Kotak

 

umywalka z postumentem

 

Stojące umywalki z postumentem IDS Stand Kotak to jeszcze jeden model z kolekcji umywalek IDS. Te kamienne umywalki  wolnostojące przełamują wszystkie standardy związane z wyposażaniem łazienkowych wnętrz, bardzo skutecznie wymykając się wszelakim definicjom przemysłowego wzornictwa. Kamienne umywalki IDS Stand Kotak składają się z dwóch części – z solidnej podstawy – postumentu i części górnej, którą jest misa umywalki. Tworzą w łazience jedyny w swoim rodzaju, intymny i egzotyczny klimat. Te nieprzeciętne modele wyposażenia łazienkowych wnętrz z kamienia wykonane zostały przez indonezyjskich rzemieślników i dostępne są z marmuru w pięciu wersjach kolorystycznych – zielonej, czarnej, szarej, żółtej i kremowej. Przeznaczone są do wnętrz, których właścicielom zależy na podkreśleniu ich indywidualnego i unikatowego stylu – dlatego tak chętnie są wykorzystywane w restauracjach czy salonach SPA. Ustawione na podłodze zrobią odpowiednie wrażenie na wszystkich osobach, które łazienkowe wnętrze odwiedzą. Każdy egzemplarz modelu IDS Stand Kotak jest niepowtarzalny, górna część z zewnątrz ma młotkowaną powierzchnię co jeszcze bardziej podkreśla jej naturalność.

Wymiary umywalki 50 x 50 x 100 cm

Dane szczegółowe modelu: IDS Stand Kotak
Funcja: Umywalka wolnostojąca
Odmiana kamienia: marmur w 5 kolorach (do wyboru)
Struktura: półpoler wewnątrz oraz na kolumnie (bez “sztucznych” efektów z wykorzystaniem chemii), zewnętrzna część misy młotkowana
Zastosowanie: wolnostojące umywalki łazienkowe, do salonów kąpielowych, salonów spa
Kontrolowana grubość boków gwarantuje bezpieczne korzystanie, pozbawione ryzyka pęknięcia np. gdy zostanie polana wrzącą wodą.
Wykuwane ręcznie w całości z jednego litego kawałka skały
Umywalka z gwarancją: 24 miesiące gwarancji
Te modele są zgodne z normami – CE.

 

 

Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z naszym działem obsługi. Abyśmy mogli odpowiedzieć na wszystkie pytania jakie się pojawią a także przekazać inne kolekcje w zakładce kontakt udostępniony jest formularz zapytania i dane kontaktowe.

Comments are closed.