Umywalki owalne

by Do Łazienki on

Nablatowe umywalki owalne IDS002

 

owalne umywalki

 

Nablatowe umywalki owalne IDS 002 stanowią idealne uzupełnienie całej kolekcji ‘IDS’ – podłużnych umywalek na blat z kamienia naturalnego. Te wyjątkowe podłużne umywalki zbliżone są kształtem do pokrewnego modelu IDS 001. W przeciwieństwie jednak nich, kamienne umywalki IDS 002 odróżniają się chropowatą – obijaną specjalnym młotkiem powierzchnią zewnętrzną, która podkreśla naturalność kamienia z którego zostały wykonane. W przypadku tego modelu jest to tylko i wyłącznie marmur dostępny w kliku odcieniach (bali green, czarny, kremowy, żółty oraz szary – bez względu na rodzaj, cena umywalki z kamienia jest taka sama). Otwór odpływowy jest standardowy i został umieszczony w centralnym punkcie misy umywalki. Odpowiednio grube ścianki modelu IDS 002 podkreślają jej wartość, a także stanowią gwarancję bezpieczeństwa że w razie uderzenia lub nalania do niej bardzo gorącej wody nie pęknie. Wszystkie nasze kolekcje z kamienia naturalnego wykonane zostały ręcznie i każda z nich jest jednolitym kamieniem. Spełniają wszystkie europejskie normy bezpieczeństwa i jakości. Każdy egzemplarz jest unikalny i wyjątkowy z uwagi na naturalność barw oraz strukturę kamienia.

Model IDS002 – Rozmiary umywalki 50 x 30 x 10 cm.

Dane szczegółowe umywalek z marmuru IDS002
Rodzaj: Umywalki na blat
Odmiana kamienia: marmur (czarne, żółte, białe, szare, zielone)
Struktura misy umywalek: naturalny półpołysk wewnątrz (bez wykorzystywania lakierów i impregnatów), chropowata z zewnątrz.
Przeznaczenie: ekskluzywne umywalki do łazienki, hotelowe, do spa
Kontrolowana grubość boków gwarantuje bezpieczne użytkowanie, pozbawione ryzyka pęknięcia np. gdy zostanie polana wrzącą wodą lub uderzona.
Umywalka wykonana ręcznie dla Lux4home.pl
Z gwarancją na: 24 miesiące gwarancji
Te egzemplarze są zgodne z wymogami – CE.

 

 

Zapraszamy Państwa do przedstawienia swoich oczekiwań, abyśmy mieli możliwość udzielić niezbędnych informacji dotyczących wszystkich pytań jakie Państwo posiadają. Umywalki z kamienia to znakomity pomysł na łazienkę, która zyska swój indywidualny charakter. Przedstawimy Państwu dodatkowe informacje oraz możliwości, ceny umywalek a także zdjęcia z realizacji, ewentualnie propozycje innych produktów z kamienia do łazienki jak wanny z kamienia, kamień na ściany czy podłogi. Każdy z wytwarzanych artykułów pochodzi z archipelagu indonezyjskiego gdzie pod stałym nadzorem naszej firmy trwa produkcja 0d 2006 roku. W związku z tym produkty, dostarczane do Polski za każdym razem są zgodne z oczekiwaniami i wszystkimi wymaganiami jakości wskazanymi przez dyrektywy UE. Dane adresowe znajdą Państwo górnej części strony.

Comments are closed.