Umywalki z kamienia River

by Do Łazienki on

Stojące umywalki z kamienia Solid River Pedestal

Umywalki z kamienia

Stojące umywalki z kamienia rzecznego Solid River w całości wykuwane są z rzecznego otoczakowego głazu. Ich waga waha się od 250 do 500 kg. Wysokość umywalki – 90 cm, dlatego stoi samodzielnie, bez konieczności montowania dodatkowych  pułek czy podwyższeń. Stojące umywalki Solid River, ze względu na swoją naturalność i surowość budzą przeciwstawne opinie, albo wyjątkowy zachwyt naturalnego głazu, który robi wrażenie, lub zupełny sprzeciw ze względu na wielkość i masę kamienia. Jednak wciąż znajduje swoich wielbicieli, którzy montują ją w łazienkach, samolnach SPA, łazienkach hotelowych czy salonach kosmetycznych. Gdziekolwiek jest zamontowana, zawsze przyciąga wzrok a po kontakcie z ciałem przenika naturalnością. Wolnostojące umywalki z kamienia rzecznego Solid River wykuwane są tylko na powierzchnię użytkową – misę oraz z tyłu, tak aby dostępna była przestrzeń dla instalacji odpływowej.

Model Solid  w najszerszym punkcie – wybrzuszeniu kamienia ma ok  70-85 cm. Jest małe prawdopodobieństwo znalezienia dwóch podobnych kamieni rzecznych, spełniających kryteria koloru i wymiaru, dlatego dla salonów kąpielowych dopasowanie dwóch, stojących koło siebie w podobnej formie jest praktycznie nie możliwe w krótkim czasie.

Dodatkowe zdjęcia modelu Solid River, dla zobrazowania różnic kształtu, odcienia.

stojaca umywalka

Dane dotatkowe do modelu Solid River Pedestal:
+ Umywalka stojąca
+ Gatunek kamienia: otoczak – kamień rzeczny
+ Budowa: powierzchnia użytkowa półpoler (bez powłoki z impregnatów, lakierów), zewnętrzna naturalna
+ Funkcja: umywalka do łazienki, salonów kąpielowych, salonów spa, restauracji, hoteli, itp
+ Wykuwana ręcznie z kamienia w Indonezji
+ 12 miesięcy gwarancji
+ Umywalki z certyfikatem CE.

umywalka stojaca

Miło nam będzie odpowiedzieć na każde Państwa pytania dotyczące tych lub innych modeli produktów wyposażenia łazienkowych wętrz. Dane do kontaktu z nami znajdą Państwo na bocznym menu lub w górnej części strony.

Comments are closed.