Umywalki z marmuru

by Do Łazienki on

Nowoczesne umywalki z marmuru IDS001

umywalka z marmuru

 

Nowoczesne umywalki z marmuru IDS 001 wykonane w tym egzemplarzu z kremowego marmuru dostępne są także w innych kolorach tego kamienia – jako czarne umywalki, żółte, szare i zielone umywalki. Wykorzystany marmur i jego odcień oraz dopracowana gładkość kamienia podczas kontaktu z umywalką nieustannie przypominają o swojej naturalności i wyjątkowości. Gładka, idealnie wypolerowana powierzchnia zamknięta w podłużnym kształcie przypominającym prostokąt o zaokrąglonych bokach – taka forma wraz z dobranymi proporcjami grubości ścianek, długości do wysokości etc sprawia, że te nowoczesne umywalki wyjątkowo zgrabnie zdobią wnętrze łazienki. Grubość jej ścianek jest tak dopasowana, aby wskutek nagłego kontaktu z gorącą wodą lub uderzenia nie powstały pęknięcia. Umywalki marmurowe IDS 001 – w przeciwieństwie do tradycyjnych umywalek ceramicznych – nie są w środku puste. Dlatego też ważą ok. 40 kilogramów. Bywały takie zamówienia, że modele IDS 001 były dodatkowo ozdabiane poprzez wykonanie zamówionego przez klienta graweru. Jakość ich wykonania, niebanalna forma i ciekawa kolorystyka sprawiają, że stanowią one jeden z najważniejszych elementów dekoracyjnych w łazience. Przez bardzo długie lata odwdzięczać się będą nieprzemijającym pięknem, a o swojej naturalności przypomną zawsze, kiedy się ich dotknie.

 

Nowoczesna umywalka IDS001 produkowana jest w rozmiarze 50x30x10 cm.

 

Dane szczegółowe kolekcji IDS001
Rodzaj: Nowoczesne umywalki nablatowe
Gatunek kamienia modelu: marmur (w kolorze czarnym, bialym, żółtym, zielonym i szarym do wyboru)
Powierzchnia: z zewnątrz i wewnątrz półpoler (bez dodatków impregnatów, lakierów)
Wykorzystanie: do łazienki, salonów kąpielowych, spa
Kontrolowana grubość kamienia umożliwia bezpieczne użytkowanie, bez pęknięć w chwili nagłego kontaktu z bardzo gorącą wodą.
Umywalka produkowana ręcznie od Lux4home
Umywalka z gwarancją: 2 lat gwarancji
Kamienne umywalki są zgodne z normami – CE.

nowoczesna umywalka

Zapraszamy także Państwa do przedstawienia swoich oczekiwań, żebyśmy mieli możliwość w pełni odpowiedzieć na wszystkie pytania jakie się tylko pojawią i przedstawić dodatkowe informacje, cenę oraz przykładowe realizacje; ewentualnie oferty pozostałych artykułów z kamienia naturalnego do łazienki. Wszystkie z produkowanych od nas artykułów dostarczane jest z Wysp indonezyjskich pod stałą kontrolą naszej firmy. To dlatego produkty, które do Państwa docierają zawsze będą identyczne z wszystkimi wymaganiami jakości i bezpieczeństwa wyznaczonymi przez dyrektywy UE. Dane kontaktowe znajdują się w menu bocznym lub górnym.

Comments are closed.