Wąskie umywalki

by Do Łazienki on

Wąskie umywalki kolorowe IDS 003

 

wąska umywalka

 

Wąskie umywalki z kamienia naturalnego IDS 003 stanowią dopełnienie nietypowej kolekcji umywalek nablatowych z kolekcji “IDS”. Te nablatowe umywalki wykonywane są tylko i wyłącznie z marmuru w pięciu odcieniach – bali green, grafitowo – czarny, szary, kremowy – ecru oraz żółty. Każdy egzemplarz jest wykonywany ręcznie z jednego bloku kamiennej skały marmurowej. Swoją unikalność kolorowe umywalki IDS 003 zawdzięczają nie tylko wyjątkowo pięknemu materiałowi z jakiego zostały wykonane, ale także formie. To idealnie równe krawędzie, zaokrąglone boki oraz łukowata powierzchnia. Umywalka na blat IDS 003 jest dość duża – jej długość wynosi 70 cm a waga ok 50 kg. Otwór odpływowy umieszczony centralnie jest zgodny ze standardami europejskimi. Opisywany model do tej pory cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem w wyposażaniu łazienek hotelowych, salonów SPA, łazienek w restauracjach czy w rezydencjach – zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy. Na indywidualne zamówienie klientów istnieje możliwość sygnowania egzemplarza imieniem i nazwiskiem jej właściciela wyrytego w kamieniu, a takie prośby już były.

Rozmiar umywalki 70 cm x 35 cm x 10 cm.

Informacje dodatkowe do modelu IDS003
Funkcja umywalek: Wąskie, nablatowe
Wariant kamienia modelu: tylko marmur (kolory do wyboru: cream, green, yellow, grey, black)
Struktura: naturalna gładkość i półpołysk (bez wykorzystywania lakierów i impregnatów)
Wykorzystanie: wnętrze łazienki, salonów kąpielowych, spa
Właściwa grubość ścianek gwarantuje bezpieczne korzystanie, bez pęknięć w chwili nagłego kontaktu z bardzo gorącą wodą lub przypadkowym stuknięciem
Umywalka produkowana ręcznie
Import umywalek od Lux4home.pl
Z gwarancją na: 24 miesiące gwarancji
Te modele są zgodne z normami – CE.

Zapraszamy również Państwa do skontaktowania się z naszą firmą, abyśmy mieli możliwość udzielić informacji na wszystkie pytania jakie Państwo posiadają odnośnie umywalek i kamienia, a także abyśmy mieli możliwość przedstawić inne kolekcje, cenę a także zdjęcia z realizacji lub propozycje innych artykułów z kamieni naturalnych do wnętrz, np. wanny z kamienia. Wszystkie z wykuwanych przez naszą firmę artykułów dostarczamy z Bali gdzie pod stałym nadzorem naszego pracownika wytwarzamy od wielu lat. W związku z tym produkty, dostarczane do Polski zawsze są zgodne z założeniami dotyczącymi jakości i trwałości. Dane adresowe znajdują się w menu.

Comments are closed.