Zielone umywalki

by Do Łazienki on

Zielone umywalki Ressin Membran Green

 

zielona umywalka

 

Zielone umywalki z kamieni otoczakowych Ressin Membran Green to idealne połączenie niespotykanej naturalności i elegancji. Te nietypowe umywalki z zielonych otoczaków dają nieodparte i niemożliwe do uzyskania w umywalkach ceramicznych wrażenie mycia rąk jakby w strumyku, na którego dnie znajdują się malutkie kamyczki. Efekt trójwymiarowości został uzyskany dzięki otoczkowym, zielonym kamieniom zatopionym w przezroczystej żywicy. Na zdjęciach efekt ten jest niewidoczny. Zielone umywalki Ressin Membran Green to unikalność i niepowtarzalność zamknięta w kształcie stożka. Prezentowane umywalki z otoczaków znakomicie komponują się z mozaikami, które również zostały wykonane z otoczaków. O swojej naturalności model Ressin Membran Green przypomina zawsze, kiedy się z niego korzysta i się go dotyka. Wysoka jakość wykonania, idealnie wyważone proporcje pomiędzy wysokością, średnicą oraz grubością jej ścianek gwarantują bezpieczeństwo użytkowania oraz trwałość, która nie przemija przez wiele długich lat. Ressin Membran Green to łazienkowe umywalki na blat.

Rozmiar umywalki 45 x 45 x 15 cm

Charakterystyka umywalek z otoczaków Ressin Membran Green
Rodzaj umywalki: Umywalka nablatowa
Gatunek kamienia modelu: zielone otoczaki zatopione w żywicy
Struktura: gładkie od wewnątrz i z zewnątrz
Zastosowanie: umywalki do łazienki, salonów kąpielowych, salonów spa
Kontrolowana i dobirana grubość boków gwarantuje trwałe użytkowanie, bez pęknięć w chwili nagłego kontaktu z bardzo gorącą wodą.
Umywalka produkowana ręcznie w Indonezji
Producent / importer umywalek: Lux4home
Okres gwarancji: 24 miesięcy gwarancji
Te Kamienne egzemplarze spełniają normy jakości i bezpieczeństwa – CE.

 

 

Zachęcamy także Państwa do skontaktowania się z nami, abyśmy mogli opowiedzieć dokładnie o dostępnych umywalkach, ich kształtach czy rozmiarach i cenach. Przedstawimy przykładowe realizacje lub propozycje pozostałych artykułów z kamienia naturalnego do łazienki jak wanny z kamienia, płytki z kamienia czy mozaiki. Każdy z dostarczanych przez naszą firmę produktów pochodzi z Bali a tam pod stałą kontrolą naszego pracownika jest produkowany ściśle wg zamówienia. W związku z tym produkty, dostarczane do Polski każdorazowo będą spełniać oczekiwania i wymagania jakości i bezpieczeństwa wyznaczone przez Państwa i przez dyrektywy unijne. Dane do kontaktu zawarte są w menu.

Comments are closed.