Zlew kamienny

by Do Łazienki on

Zlew kamienny IDS006

 

zlewy kamienne

 

Zlew kamienny (zlewy łazienkowe / zlewy kuchenne) IDS 006 to rozwiązanie na polskim rynku do niedawna bardzo niestandardowe. Kamienne zlewy IDS można wykorzystać w każdej współczesnej kuchni lub w łazience, w której będzie nawiązywał do wnętrza. Kuchenne zlewy kamienne IDS 006 stanowią znakomitą alternatywę dla tradycyjnych zlewów metalowych czy aluminiowych. Chociaż są ciężkie (egzemplarz waży ok. 50-70 kilogramów), to jednak możliwości kolorystyczne naturalnego kamienia, z którego są wykonane sprawiają, iż pasują do każdego blatu kuchennego zrobionego także kamienia. Razem tworzą spójną kompozycyjnie całość. Zlew kamienny IDS 006 wykonywany jest z marmuru, który dostępny jest w pięciu odcieniach – bali green, żółtym, kremowym, szarym oraz czarnym. Ma prostokątny kształt o delikatnie zaokrąglonych rogach i podwójną komorę użytkową (na zamówienie wykonujemy pojedyncze zlewy kuchenne). Jego zewnętrzna część środkowa jest chropowata, co uwypukla naturalny charakter i piękno kamienia. Wnętrze natomiast jest wypolerowane, dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Kuchnia wyposażona w zlew IDS 006 z całą pewnością zyska trwały i budzący nieustanny zachwyt nistandardowy element wyposażenia.

Zlew kamienny wymiary: 90 x 60 x 30 cm

Specyfikacja zlewu z kamienia IDS006
Funkcja umywalek: zlewy kuchenne / zlewy łazienkowe
Rodzaj kamienia modelu umywalki: marmur dostępny w 4 kolorach (szary, czarny, kremowy, żółty)
Struktura zlewu: półpoler (bez uzycia środków chemicznych) wewnątrz a na zewnątrz charatker łupka po środku
Zastosowanie: zlewy kuchenne, zlewy do łazienki, zlewy spa, etc.
Odpowiednia grubość ścianek zapewnia bezpieczne użytkowanie umywalek, bez pęknięć w przypadku np. polewania gorącą wodą, standardowych uderzeń itp.
Zlewy wykuwane ręcznie
Gwarancja: 2 lata gwarancji
Kamienne zlewy posiadają oznaczenie – CE.

 

 
Zachęcamy Państwa do skontaktowania się z nami, żebyśmy mieli możliwość poznania i odpowiedzi wszystkich pytań jakie Państwo posiadają. Możemy przedstawić inne kolekcje zlewów i umywalek, ceny a także zdjęcia z realizacji, ewentualnie propozycje specjalnych produktów z kamienia do kuchni i łazienki. Wszystkie z produkowanych przez nas produktów pochodzi z Indonezji. Tam pod stałym nadzorem naszego pracownika tworzymmy produkty, które dostarczamy na rynki europejskie. To dlatego produkty, dostarczane także do Polski za każdym razem są takie jakich Państwo oczekują – dopracowane i trwałe. Dane kontaktowe znajdą Państwo po prawej stronie.

Comments are closed.