Zlewy kamienne

by Do Łazienki on

Zlewy kamienne San Marino.

 

zlewy z kamienia

 

Zlewy kamienne San Marino to niestandardowe rozwiązanie, które można wykorzystać w każdej współczesnej kuchni. To alternatywa dla tradycyjnych zlewów metalowych czy z konglomeratów. Zlew kuchenny San Marino to zlew ciężki – waży około 70 kilogramów. Kamienny zlew San Marino standardowo podzielony jest na dwie komory, ale może zostać wykonany także jako jednokomorowy. Jego zewnętrzna część jest chropowata – młotkowana, co tylko podkreśla jego naturalny styl i charakter kamienia. Wnętrze natomiast zostało bardzo starannie wypolerowane, tak aby łatwo móc go utrzymać w czystości. Zlewy kamienne (także San Marino) doskonale komponują się z coraz bardziej modnymi blatami kuchennymi z kamienia naturalnego, tworząc jednolitą całość. To nie tylko kwestia interesującej i nietypowej jak na polski rynek stylistyki, ale także kolorystyki. Zlew ten dostępny jest bowiem w wersji z piaskowca oraz z marmuru (szarego, czarnego, żółtego, kremowego).  Można mieć pewność, że zlew z kamienia San Marino pozostanie w naszej kuchni na lata, jak każdy produkt z kamienia naturalnego, który nigdy się nie nudzi i nie przemija.

 

Wymiary kamiennych zlewów San Marino: 85 x 55 x 25 cm.

 

Dodatkowe dane – zlewy z kamienia (marmur, piaskowiec) San Marino:
Zastosowanie: kuchenne zlewy z kamienia
Rodzaj kamienia: marmur lub piaskowiec
Producent zlewów: Lux4home
Powierzchnia zlewu: naturalnie polerowana (bez powłoki z impregnatu, lakieru) wewnątrz, młotkowana struktura ze strony zewnętrznej
Przeznaczenie: kamienne zlewy do kuchni, barku, restauracji, łaźni
Grube ścianki zlewów, gwarantują bezpieczne użytkowanie, nie pękają podczas kontaktu z gorącą wodą.
Produkcja: Indonezja – produkcja ręczna z jednego bloku kamienia, bez klejenia
Gwarancja: + 2 lata gwarancji
Certyfikaty: CE.

 

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania związane z tematem zlewy z kamienia naturalnego – zapraszamy do kontaktu. Oprócz przedstawionych tutaj modeli w naszej ofercie znajdują się także inne rozwiązania na specjalne zamówienia (rzeźbione zlewy, zlewy retro etc.) Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i wysoka jakość produktów spełni Państwa oczekiwania.

 

Comments are closed.